Львів
Медична клініка сестер Похмурськіх

Відгуки про клініку Медична клініка сестер Похмурськіх

Клініка
4.6
add_box Косметологія Мануальна терапія Педіатрія Психотерапія Терапія Сімейна медицина ... ще
Паркінг Wi-Fi зона
«Клініка сестер Похмурських» була заснована в 2008 році Галиною та Наталією Похмурськими, які працюють у таких галузях медицини, як: сімейна медицина, фітотерапія, народна та нетрадиційна медицина. Даний заклад унікальний тим, що у ньому поєднуються методи народної і сучасної медицини, що створює цілісний підхід до діагностики, а також лікування пацієнтів. Це допомагає лікарям підбирати найбільш ефективний і безпечний спосіб вирішення різноманітних проблем зі здоров’ям
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 18:00 access_time_filled сб : вихідний access_time_filled нд : вихідний
вул. Здоров'я, 6на карті
Сихівський
4.6
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
Виберіть філію
10 відгуків
Мар"яна 03 Квітень 2018
Всі молодці.
Оксана 25 Грудень 2017
Незвична клініка. Проходиш до кабінету лікаря, а люди за ширмами проходять терапію п'явками. Це дуже бентежить. Я не очікувала, що там ще є нетрадиційна медицина.
Артур 04 Травень 2017
В клініці некомфортно.
Марина 10 Лютий 2017
Мене переплутали зі стажером, думали я когось чекаю, хоча на початку я підійшла і сказала хто я і до кого записалась. Лікар запізнилась на 20 хвилин. Я вимушена була сидіти та чекати в коридорі.
Олег 17 Листопад 2016
Все очень комфортно и быстро.
Ольга 09 Березень 2016
Прийом у призначений час +1 хвилина. Умови, в яких розташована рецепція та треба очікувати не дуже гарні, але це компенсується швидкістю прийому.
Олеся 27 Серпень 2015
Лікарі привітні, вміють підтримати морально. Я тількі увійшла і до мене одразу вийшла медсетричка, мене зустріла, провела, в клініці комфортно.
Олександр 04 Серпень 2015
Лікар привітний, чудовий і уважний. Майстер своєї справи. Все чітко і без очікувань. Рекомендую.
Надія 09 Червень 2015
Замало людей на рецепції, лише одна людина, яка робить багато роботи, і доводиться деякий час чекати, щоб оплатити. Бажано було б ще одну людину.
Анастасія 04 Березень 2015
Я думала, что в клинике будет более комфортно.