"Мати та дитина" на Правом берегу

Отзывы о клинике "Мати та дитина" на Правом берегу

add_box Акушерство Андрология Генетика Гинекология Репродуктология УЗ-диагностика ... еще
«Мати та дитина» являются специализированными медицинскими учреждениями, специалисты которых на профессиональном уровне занимаются проблемами репродуктивного здоровья, беременности, пренатальной диагностики, гинекологии и урологии. Ежегодно в центрах «Мати та дитина» помощь получают сотни пар, которые мечтают стать родителями. Каждого пациента центра «Мати та дитина» окружает забота, комфорт и психологическая поддержка
access_time_filled пн - сб : 9:00 - 16:00 access_time_filled вт : выходной access_time_filled вс : выходной
ул. Макеевская, 8на карте
Оболонский м.Оболонь м.Минская
Обратитесь ли вы снова в клинику?
Да Нет
Ваша оценка клинике
47 отзывов
Дмитро 03 Апрель 2024
Персонал клініки люб'язний, пунктуальний. Запис в клініку був на ранок, всі були на місці, прийняли, лікар компетентний
Олена 16 Март 2024
Все пройшло на дуже високому рівні. Було все чудово та комфортно у цій клініці.
Олеся 16 Март 2024
Коли прийшла в клініку, в мене було відчуття, що потрапила до звичайної поліклініки, бо до лікаря до якого записувалась, виявилась жива черга, й лікар прийняв мене через це із запізненням.
Катерина 01 Март 2024
Сподобались лікарі, та якісне обслуговування.
Валерия 22 Февраль 2024
Візит пройшов добре, єдине довелось чекати у черзі на діагностику.
Анастасія 19 Февраль 2024
Прийом до лікаря відбувся невчасно по запису, очікувала
Анна 16 Февраль 2024
Сподобалася клініка. Все добре було.
Олена 03 Февраль 2024
Клініка просто  - Клас. Сподобалась клініка. Все супер було.
Інна 26 Январь 2024
Сподобався візит до клініки.
Виктория 11 Декабрь 2023
Клініка сподобалась, все добре пройшло.
5 chevron_right
Филиалы сети