Частный кабинет подолога Мазуренко

Отзывы о клинике Частный кабинет подолога Мазуренко

Практикующий врач
add_box Подология ... еще
В Частном кабинете подолога Мазуренко М. В. принимает опытный подолог, специалист по лечению различных болезней и поражений стопы. В частном кабинете проводят аппаратный/обрезной педикюр, лечение натоптышей, бородавок, подагры, грибковых инфекций, стержневых мозолей
access_time_filled пн - сб : 12:00 - 19:00 access_time_filled вс : выходной
переулок Арсенальный 5, оф. 23на карте
Печерский м.Арсенальная м.Печерская
Обратитесь ли вы снова в клинику?
Да Нет
Ваша оценка клинике
Выберите филиал
15 отзывов
Марія 07 Март 2024
Візитом залишилась задоволеною.
Наталя 16 Февраль 2024
Все влаштувало у цьому приватному кабінеті. Було комфортно, все пройшло прекрасно.
Оксана 16 Декабрь 2023
Все добре пройшло.
Юлія 11 Декабрь 2023
Комфортно, тепло. Ніяких незручностей не було.
Олена 07 Ноябрь 2023
Все сподобалось у клініці. Привітний персонал. Все дуже гарно пройшло.
Марія 18 Октябрь 2023
Мене здивувало, що це квартира, не кабінет, а саме квартира, швидше за все житлова. Дуже далека від норм мед закладу.
Анна 10 Октябрь 2023
Цей кабінет знаходиться у звичайній квартирі, звичайного дому та має не дуже приємний запах, Але візит до спеціаліста загалом влаштував.
Крістіна 04 Июль 2023
Сподобалась лікар, розповіла мені корисні речі. Не сподобалось те що в приватному кабінеті був не приємний запах цигарками. Мені не приємно було знаходитись в середині.
Ответ клиники 28 Июль 2023
Запах відчувався з вікна, так як кабінет на першоиу поверсі, вікно відкрите, літо на вулиці та під час прийому ззовні заходив запах. Принесли вибачення перед пацієнтом
Яна 11 Апрель 2023
немає ніяких санітарних умов в кабінеті лікаря. Інструменти не простерелізовані
Анна 03 Июль 2020
В клинике нужна навести порядок. В кабинете грязно, мне было просто противно садиться в кресло. Люди должны знать, что туда не стоит ходить.
Клиники поблизости
Все частные клиники Киева