Бровары

Страница 6: Семейные врачи в Броварах

Врач Семейный врач Єгорова Катерина Сергіївна на Doc.ua
Врач занимается диагностикой, профилактикой и лечением заболеваний инфекционного характера, патологий мочевыделительной системы, дыхательных путей, ЛОР-органов: ОРВИ, бронхита, пневмонии, ветряной оспы, краснухи, ринита, ларинготрахеита и др.
Врач Семейный врач Цір Юлія Михайлівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на сімейній медицині. Займається лікуванням таким хвороб, як: грип, бронхіт, панкреатит, гастрит, цистит, риніт, отит
Врач Семейный врач Рябік Оксана Михайлівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на сімейній медицині. Займається лікуванням таких хвороб, як: грип, ГРВІ, бронхіт, риніт, панкреатит, гастрит
Врач Семейный врач Ляпчук Ганна  Ігорівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на лікуванні застудних захворювань, порушень серцево-судинної системи, дихальної системи у дітей та дорослих. Займається лікуванням ГРВІ, гриппу, бронхіту, трахеїту, пневмонії, отиту, риніту, холециститу, гастриту та ін.
Врач Семейный врач Половко Аліна Олександрівна на Doc.ua
Лікар загальної практики-сімейний лікар. Спеціалізується на лікуванні та діагностиці захворювань системи дихання, порушень в роботі органів травлення, захворювань серцево-судинної системи та ін.
Врач Семейный врач Миколаєнко Тетяна Миколаївна на Doc.ua
Лікар першої кваліфікаційної категорії. Спеціалізується на лікуванні та діагностиці захворювань системи дихання, порушень в роботі органів травлення, захворювань серцево-судинної системи та ін.