Бровары

Страница 3: Семейные врачи в Броварах

Сегодня, 18 Апреля
Врач Семейный врач Темченко Людмила Григорівна на Doc.ua
Темченко Людмила Григорівна: лікар загальної практики сімейної медицини, вищої кваліфікаційної категорії, завідувач амбулаторії №1. Займаєтьсялікуванням таких хвороб, як: грип, бронхіт, пневмонія, отит, риніт, ангіна
Врач Семейный врач Попкова Наталія Іванівна на Doc.ua
Лікар загальної практики-сімейної медицини. Спеціалізується на лікуванні та діагностиці захворювань системи дихання, порушень в роботі органів травлення, захворювань серцево-судинної системи. Займається лікуванням ГРВІ, грипу, отиту, бронхіту, пневмонії, тонзиліту та ін.
Врач Педиатр, Семейный врач Зав’ялова Віталіна Віталіївна на Doc.ua
Здійснює спостереження за новонародженими дітьми, дає консультації по догляду та вигодовуванню. Виконує діагностику і лікування інфекційної патології у дітей раннього віку, лікує поширені захворювання органів легеневої, сечовивідної системи
Врач Семейный врач Сосновська Олена Олексіївна на Doc.ua
Лікар спеціалізується насімейній медицині. Займається лікуванням таких хвороб, як: грип, бронхіт, риніт, ангіна, цистит, коліт, панкреатит та інші
Врач Семейный врач Черняк Тетяна Миколаївна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на сімейній медицині. Займається лікуванням таких хвороб, як: грип, панкреатит, ангіна, бронхіт, отит, риніт
Врач Педиатр, Семейный врач Заволока Ганна Леонідівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на лікуванні гострої респіраторної патології, патології дихальних шляхів, гастропатології, патології сечовивідної системи у дітей
Врач Семейный врач Куцман Тетяна  Володимирівна на Doc.ua
Лікар загальної практики-сімейної медицини першої кваліфікаційної категорії. Займається лікуванням гострих і хронічних захворювань у дітей та дорослих. Сеціалізується на лікуванні пацієнтів з захворюваннями органів дихальної системи, органів шлунково-кишкового тракту, серцево-судинної системи та ін.
Врач Семейный врач Рошко Ольга Олександрівна на Doc.ua
Ольга Олександрівна займається діагностикою та лікуванням хронічних та гострих захворювань різних систем організму (дихальної, травної, серцево-судинної та ін.). Займається лікуванням застудних захворювань, грипу, тонзиліту, отиту, риніту, бронхіту, пневмонії та ін.
Врач Семейный врач Нечипоренко Наталія  Вікторівна на Doc.ua
21год опыта
Лікар загальної практики - сімейної медицини вищої кваліфікаційної категорії. Займається лікуванням застудних захворювань, грипу, фарингіту, трахеїту, бронхіту, пневмонії, гастриту, холециститу, панкреатиту та ін.
Врач Семейный врач Савеленко Ірина Юріївна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на сімейній медицині. Займається лікуванням таких хвороб, як: грип, пневмонія, риніт, ангіна
chevron_left 3 4
Показать еще 10 Врачиautorenew
5 6 chevron_right