Отзывы о диагностическом центре М-плюс на ул. Шелковичной

• Пн-Вс: 8:00-22:00

ул. Шелковичная 39/1. На карте

Печерский , м.Дворец Спорта, м.Площадь Украинских Героев

Сподобалася клініка, все дуже класно пройшло.

Ольга, 13.03.2024

Клініка сподобалася. Все добре, обслуговування було на найвищому рівні, знижки зробили як військовому, було доволі гарно у клініці. І ще дуже сподобалося відношення до  військових у цій клініці.

Олег, 02.03.2024

На рецепції жінка дуже допомогла в багатьох питаннях, лікарі допомогли лягти моїй дочці та поставилися добре. Я всім задоволена

Ліна, 20.02.2024

Комфортно, добре, чемно, організовано було. Все мені сподобалось.

Тетяна, 24.01.2024

Гарний сервіс, діагностику зробили швидко, а також й висновок отримала в короткий термін, чим й була задоволена.

Анастасія, 27.09.2023

Візитом у клініку залишилася дуже задоволена – мене зустрів привітний та професійний персонал. Отримала усе на що розраховувала, тому звертатимуся до них ще. Клініку рекомендую.

Ольга, 11.01.2023

Візитом у клініку залишилась дуже задоволена – мене зустрів привітний та професійний персонал. Приміщення світлі та затишні. За потреби звертатимуся до них ще. Клініку рекомендую.

Діана, 03.01.2023

Прийом в клініці дуже сподобався. Дівчата в клініці дуже ввічливі, пішли мені на зустріч, перенесли прийом як мені зручно. Всі діагностики зробили та все пояснили

Людмила, 12.05.2021

Приняли быстро вовремя, строго по записи. Хотя пишут отзывы в открытых источниках, что задержка около 45 минут и принимают в порядке живой очереди. Проблема в том, что снимок не отдают сразу... нужно ехать на следующий день забирать самостоятельно. О том, что такая вот задержка и особенность процедуры выдачи - нигде не написано... Готовьтесь тратить еще день на выдачу результатов и возможно перенос записи к врачу на другой день, как это случилось у нас. Плюс дополнительное время на дорогу и затраты на такси умножайте на 2, а если ещё и температура тела повышена, то вообще будет крайне обидно! Услуги - выдача снимка в тот же день за дополнительную оплату - отсутствует.

Александр, 01.04.2021

Была сегодня в центре,все понравилось,вежливая женщина на рецепции и вежливый врач.Единственное,что не понравилось,что результаты МРТ будут только завтра.

Довготелес Светлана, 12.02.2021

В клініці дуже багато людей. Затримка прийому на 30 хвилин.

Аноним, 08.12.2020

Очень понравилось, на КТ лёгких смогли заметить проблемы и на соседних органах и вовремя обратить внимание что нужно заняться. Результат получили быстро. Спасибо большое

Тетяна, 07.12.2020

Все отлично, оперативно нашли окошко на КТ, обследование прошло хорошо и результаты получили быстро. Рекомендую

Костянтин, 07.12.2020

В клініці дуже комфортно, все пояснили мені доступною мовою, показали. Сервісом залишилась задоволена

Ірина, 01.12.2020

В клинике делают КТ, но никто не разшифровывает снимки. Это очень неудобно.

Олег, 18.11.2020

Позитивные и квалифицированные специалисты. Большое спасибо

Оксана, 23.10.2020

Очень все понравилось, приятный персонал. Единственное, было бы лучше и безопаснее если бы результаты присылали на электронную почту.

Юлия, 21.10.2020

В клініці не доброзичливий персонал. П'ять разів переплутали моє прізвище і я їх виправляла декілька разів, дуже хамовито зі мною розмовляли коли я їх виправляла. Я подзвонила в клініку, щоб спитати чи можуть мені надіслати через електронну пошту мій результат, мені їхати сто км до них й не було можливості приїхати що забрати свій результат, бо дуже захворіла. Мені сказала що не можуть відіслати й мені не пішли на зустріч. Я не задоволена сервісом клініки.

Светлана, 20.10.2020

Була в клініці на діагностиці. Я дуже задоволена прийомом. Мені дуже сподобався лікар, який робив мені УЗД. Лікар дуже гарно мені все пояснив, дуже акуратно і методично все зробив, розповів мені все, що мені було потрібно знати. В клініку звертаюсь не перший раз. Клініку рекомендую.

Людмила, 30.09.2020

Дуже вдячна, все було прекрасно.Чудовий лікар і приймання. І взагалі все дуже швидко і дуже якісно.

Людмила, 09.07.2020

Все понравилось, внимательные врачи,все отлично.

Елена, 02.07.2020

Приятный персонал, попал четко по записи, отдали МРТ и заключение через 15 минут

Александр, 03.03.2020

Не пришлось долго ждать результатов. Визит понравился.

Павел, 24.02.2020

Мне все понравилось, я осталась довольна. Спасибо большое! Все внимательные, все хорошо.

Вера, 31.01.2020

Мені не сподобалось, що мене на рецепції заставили заповнити інформаційний листок, у мене поганий зір і я сказав що надиктую, а дівчата на рецепції відмовились та покликали лікаря і лікар заповнював.

Тарас, 26.01.2020

ул. Багговутовская 1 (хирургический корпус 1, 2).

ул. Юрия Кондратюка, 8 (здание Киевской городской клинической больницы №8).