Відгуки про діагностичний центр М-плюс на вул. Шовковичній

• Пн-Вс: 8:00-22:00

вул. Шовковична, 39/1. На карті

Печерський , м.Палац Спорту, м.Площа Українських Героїв

Дуже сподобався лікар діагностики, дуже уважний, діагностика пройшла добре, швидко, я задоволена. Персонал клініки дуже ввічливий

Леся, 28.06.2024

Клініка дуже комфортна, все дуже гарно було. Мені дуже сподобалося.

Петро, 21.06.2024

Хороше обслуговування у цій клініці. Все пройшло доволі швидко та якісно. Атмосфера у клініці хороша, все було добре та чітко.

Анатолій, 20.06.2024

Все влаштувало, все було добре, обслуговування гарне. Дякую!

Наталія, 18.06.2024

Все було добре, візит влаштував, отримано все, на що розраховували, звертатимемося, в разі потреби, дякую.

Дмитро, 10.06.2024

Робила МРТ з контрастом. Заключення робили три дні. Оплатила за плівку і диск. Але диск дали з дослідженням іншоі людини. Після дзвінка до клініки, прислали диск в електронному вигляді, для якого потрібна окрема програма. Написала, що мені потрібен фізичний диск, за який я заплатила але відповіді не отримала. Не рекомендую нікому.

Анжела, 08.06.2024

Дуже сподобалася клініка, все пройшла класно. Суперова обстановка у клініці.

Станіслав, 07.06.2024

Все шикарно було, дуже задоволена, дякую.

Олена, 06.06.2024

Добре все пройшло, все було нормально у цій клініці.

Віталій, 30.05.2024

Дуже приємний персонал у цій клініці. Трішки було холодно у клініці, але загалом все пройшло прекрасно.

Олександра, 18.05.2024

Дуже хороша клініка.Клініка нам дуже сподобалася, персонал у клініці просто прекрасний.

Людмила, 06.05.2024

Клініка мені сподобалася, гарний персонал у клініці, зробили все оперативно та якісно. Загалом все було добре у цій клініці, залишився задоволений обслуговуванням.

В'ячеслав, 02.05.2024

Хороша клініка, мені ця клініка сподобалася. Візит пройшов добре, мене все задовольнило у цій клініці.

Лариса, 02.05.2024

Мені ця клініка дуже сподобалася, зробили всі діагностики мені швидко та якісно. Я повністю усім задоволений залишився, тепер буду рекомендувати цю клініку усім.

Іван, 18.04.2024

Сподобався персонал від адміністратора, лікарів анестезіолога й того, що проводив МРТ. В клініці чисто та зручно, сподобалось, що проінформували, які потрібно при собі мати аналізи. Усе пройшло гуд, залишалась задоволеною.

Ганна, 16.04.2024

Залишилася усім задоволена. Було все дуже добре у цій клініці.

Тетяна, 15.04.2024

Проведенням діагностики задоволена, дякую.

Катерина, 27.03.2024

Сподобалася клініка, все дуже класно пройшло.

Ольга, 13.03.2024

Клініка сподобалася. Все добре, обслуговування було на найвищому рівні, знижки зробили як військовому, було доволі гарно у клініці. І ще дуже сподобалося відношення до  військових у цій клініці.

Олег, 02.03.2024

На рецепції жінка дуже допомогла в багатьох питаннях, лікарі допомогли лягти моїй дочці та поставилися добре. Я всім задоволена

Ліна, 20.02.2024

Комфортно, добре, чемно, організовано було. Все мені сподобалось.

Тетяна, 24.01.2024

Гарний сервіс, діагностику зробили швидко, а також й висновок отримала в короткий термін, чим й була задоволена.

Анастасія, 27.09.2023

Візитом у клініку залишилася дуже задоволена – мене зустрів привітний та професійний персонал. Отримала усе на що розраховувала, тому звертатимуся до них ще. Клініку рекомендую.

Ольга, 11.01.2023

Візитом у клініку залишилась дуже задоволена – мене зустрів привітний та професійний персонал. Приміщення світлі та затишні. За потреби звертатимуся до них ще. Клініку рекомендую.

Діана, 03.01.2023

Прийом в клініці дуже сподобався. Дівчата в клініці дуже ввічливі, пішли мені на зустріч, перенесли прийом як мені зручно. Всі діагностики зробили та все пояснили

Людмила, 12.05.2021

вул. Багговутівська 1 (хірургічний корпус 1, 2).

вул. Юрія Кондратюка, 8.