М-плюс на вул. Шовковичній

М-плюс - це діагностичний центр, де працюють фахівці вищої категорії. МРТ пацієнти проходять на апараті 15 Тл (закритого типу). Результати досліджень, проведені на устаткуванні М-плюс є точними та достовірними. ще

• Пн-Вс: 8:00-22:00

вул. Шовковична, 39/1. На карті

Печерський , м.Палац Спорту, м.Площа Українських Героїв

Діагностичний центр М-плюс сформований на базі Олександрівської клінічної лікарні, де щодня фахівці центру стикаються з важкими та цікавими клінічними випадками.

Фахівці діагностичного центру М-плюс – це лікарі вищої категорії з великим досвідом роботи, справжні ентузіасти своєї справи. Постійна участь у радіологічних конференціях та на конференціях з ультразвукової діагностики дає можливість спеціалістам центру «Медгарант» впроваджувати нові методи діагностики.

Обладнання центру М-плюс на Шовковичній

Усі обстеження в ДЦ М-плюс здійснюються на передовому устаткуванні від японського гіганта медичної апаратури – Hitachi Medical Sistems. Так, у центрі встановлено  МРТ-апарат 1,5 Тл (закритого типу). Таким чином, під час досліджень пацієнти почуваються набагато комфортніше.

Зачекати на результати обстеження пацієнти можуть на зручних диванах, дивлячись телевізор або читаючи журнали. Результати обстеження готуються протягом години після обстеження.

Мені ця клініка дуже сподобалася, зробили всі діагностики мені швидко та якісно. Я повністю усім задоволений залишився, тепер буду рекомендувати цю клініку усім.

Іван, 18.04.2024

Сподобався персонал від адміністратора, лікарів анестезіолога й того, що проводив МРТ. В клініці чисто та зручно, сподобалось, що проінформували, які потрібно при собі мати аналізи. Усе пройшло гуд, залишалась задоволеною.

Ганна, 16.04.2024

Залишилася усім задоволена. Було все дуже добре у цій клініці.

Тетяна, 15.04.2024

Проведенням діагностики задоволена, дякую.

Катерина, 27.03.2024

Сподобалася клініка, все дуже класно пройшло.

Ольга, 13.03.2024

вул. Багговутівська 1 (хірургічний корпус 1, 2).

вул. Юрія Кондратюка, 8.