Академія Вашого здоров'я на Дружби Народів

«Академія Вашого здоров'я» на Печерську надає можливість пройти діагностичні дослідження на сучасному і сертифікованому обладнанні нового покоління. Усі співробітники проводять дослідження максимально безпечно для вашого організму ще

• Вс: 9:00-14:00

• помпа для гістерорезектоскопії CUOLF;
  • лазер ЛИКА-хірург;
  • апарат для інфільтрації і ліпосакції NOUVAG Vacuson 60;
  • анестезіологічний апарат з функцією ШВЛ Drager Primus;
  • монітор пацієнта PHILIPS.

В клініці дуже хороший лікар УЗД спеціаліст, порекомендував мені ліки, я дуже задоволена лікарем. Клініка хороша, персонал клініки дуже приємний, все було без зауважень

Ольга, 08.04.2024

Сподобалось те, що лікарка, що робила мені УЗД, була привітною та пояснила усе від а до я, у досить доступній формі.

Вікторія, 04.04.2024

Сподобалася клініка. У клініці було зручно, комфортно та спокійно. Персонал та фахівці хороші, ввічливі та привітні.

Любов, 25.03.2024

Обслуживание девочек на рецепции отличное, на вопросы ответили. Но вот от врача хотелось быстрее уйти. Делала кольпоскопию у Соколова, имени врача на своем заключении (распечатанной бумажке) нет, как и другой уточняющий информации (ФИО пациента и возраст, выявленные элементы, кольпоскопическое заключение...). Только неправильно записанная моя фамилия (я запись на прием делала онлайн), фамилия врача и одна строчка текста. Сам прием прошел очень некомфортно, врач задавала вопросы и не всегда дожидалась ответа, продолжала дальше, настаивала на дополнительных анализах. Чек врач себе в 3 раза увеличила, но вот в клинику я больше никогда не обращусь.

Анастасия Дмитрашина , 04.07.2022

вул. Червоногвардійська, 12 (вул. Гната Хоткевича, 12).