Отзывы о диагностическом центре Смарт Медикал Центр (Smart Medical Center) на Печерске

• Аптека в клинике,
  • Оплата карточкой,
  • Пн-Вс: 7:30-21:00

ул. Джона Маккейна, 7-Б. На карте

Печерский , м.Печерская, м.Лыбедская

Все дуже сподобалося у цій клініці.Пройшло все дуже добре.

Анна, 06.04.2024

Все пройшло чудово, якісна діагностика, ми задоволені, дякую.

Глеб, 17.03.2024

В клініці працює дуже ввічливий персонал на рецепції. Все дуже сподобалось

Мілана, 13.03.2024

Вже не вперше звертаюсь в цю клініку й мене поки що усе влаштовує. Клініка подобається.

Оксана, 12.03.2024

Клініка дуже сподобалася, все супер було.

Дмитро, 10.03.2024

Зручна клініка, в разі потреби, звертатимемося.

Марта, 08.03.2024

Швидко, якісно, в клініці хороший УЗД спеціаліст, роботою лікаря задоволена, записалась в клініку на наступний прийом

Анна, 06.03.2024

Візитом до клініки залишилась задоволеною.

Людмила, 22.02.2024

Все було чудово, комфортно, зручно. Пройшло все  швидко, без будь-яких негативних факторів.

Максим, 20.02.2024

Все добре пройшло. Все сподобалося, привітний персонал, гарні лікарі надали консультацію прекрасно. У клініці все дуже сподобалося.

Олександр, 20.02.2024

Все чудово пройшло, клініка сподобалася. У клініці привітний персонал. Було комфортно і зручно. Буду ще звертатися у цю клініку, якщо буде така потреба.

Дмитро, 10.02.2024

Сподобались відношення, лояльність, пояснення, та швидкість оброблення інформації після діагностики захворювань серця та судин - добове моніторування ЕКГ (за Холтером).

Альберт, 26.01.2024

Усе сподобалось - швидкість, ввічливість та професійність.

Емма, 26.01.2024

Була вперше.Дуже сподобалось у клініці.

Тетяна, 19.01.2024

Все добре пройшло. Комфортно було у клініці.

Людмила, 17.01.2024

Все добре пройшло. Сподобалось у клініці.

Олександр, 06.01.2024

Візитом залишилась задоволеною - прийняли вчасно, ніяких черг, достатньо адмінів, усі чемні. УЗД зробили швидко та професійно.

Наталія, 02.01.2024

Клініка досить комфортна, я цілком задоволена.

Катерина, 02.01.2024

Працює привітний, люб'язний, оперативний персонал, в клініці чистенько. Залишився задоволеним.

Олексій, 26.12.2023

Я дуже задоволена обстеження в клініці, лікар гарно прийняв, хороший анестезіолог, обстеження на вищому рівні, мені все дуже сподобалось. Клініка компактна, мені сподобалась. Велика подяка спеціалістам, все добре пройшло, на всі питання відповіли

Людмила, 24.12.2023

Довго не очікував, майже одразу прийняли й швидко усе, що було потрібно зробили.

Микола, 13.12.2023

Комфортно в клініці, легко знайти. Дякую!

Артем, 10.12.2023

В клініці комфортно, зручно, я задоволена.

Альона, 10.12.2023

Дуже швидкий сервіс приємний персонал, нова клініка, все сподобалось

Віктор, 24.11.2023

Я писала відгук в клініці, а мені досить дивні претензії. Спочатку ти заповнюєш дані у  адміністратора, я була записана на свій час. У лікаря, який робить обстеження, було все зайнято. Мене прийняли не в той час, який було зазначено. Потрібну мені процедуру зробили за три хвилини. Потім я йду на ресепшен і там не можуть провести мені оплату, поки вони не отримають згоду від лікаря, що по факту мені провели цю процедуру. Лікар була тоді зайнята і я ще довго чекала поки вони зідзвоняться. З точки зору клієнта це не ОК. Я була хвора, я хотіла зробити процедуру і швидко піти додому, а клініка внутрішні процеси перекидає на клієнта. Згодом мені на пошту скинули тільки опис, без фото, я знову в клініку писала і переживала що не повний висновок. В клініці з комунікацією не дуже

Анна, 06.11.2023