Отзывы о диагностическом центре Смарт Медикал Центр (Smart Medical Center) на Печерске

• Генератор в клинике,
  • Оплата карточкой,
  • Пн-Вс: 7:30-21:00

ул. Джона Маккейна, 7-Б. На карте

Печерский , м.Печерская, м.Лыбедская

Клініка дуже сподобалася, дійсно хороша клініка, все було дуже добре.

Ірина, 15.07.2024

Сподобався сервіс - дуже гарно, професійні лікарі, й взагалі все у них дуже гарно.

Даніїл, 07.07.2024

Діагностику провели добре, залишився задоволеним.

Арсеній, 03.07.2024

Персонал клініки приязний, приємний, на ресепшен на всі питання відповідають, візитом в клініку задоволена

Юлія, 21.06.2024

Все чудово, оперативно, швидко, діагностику провели інформативно, все було добре. В клініці персонал привітний

Наталія, 15.06.2024

Все добре, задоволена обслуговуванням, дякую.

Тетяна, 09.06.2024

Навязчивый сервис, нужно было УЗИ одного сустава руки, деньги берут за обследование двух локтей. Диагностику провели хорошо. Персонал на ресепшен приветливый, на ресепшен все хорошо, замечаний к обслуживанию не было. После диагностики согласился на консультацию травматолога. Абсолютно никакая консультация, доктор информацию читал с компьютера, предлагал мне как пациенту ознакомится с информацией в интернете. Врач частной клиники не может давать такую консультацию. Клиника, меня, как пациента, потеряла. В эту клинику на консультацию больше не обращусь, возможно только на диагностики, к проведению диагностики замечаний не было

Микола, 08.06.2024

Візитом задоволений, діагностику зробили добре.

Валерій, 02.06.2024

Дуже сподобалася клініка. Чудовий персонал у клініці, прекрасні лікарі. Була невеличка затримка по часу, але нас про це повідомили завчасно - дуже це сподобалося. Залишилися задоволені даною клінікою.

Тетяна, 01.06.2024

Дуже все сподобалося у клініці. Класні, професійні лікарі у цій клініці. Все чудово було.

Каріна, 30.05.2024

Нам дуже сподобалося, вчасно, лікар діагностики кваліфікований, ми задоволені роботою клініка

Олександр, 29.05.2024

Просто ідеальна клініка, все дуже сподобалося у цій клініці.

Крістіна, 11.05.2024

Візит пройшов добре - ввічливість, швидкість, професіоналізм. Надання самої послуги на вищому рівні.

Христина, 08.05.2024

Клініка сподобалася, проведенням діагностики задоволена, дякую.

Ніна, 07.05.2024

Дуже хороша клініка, зручне розташування та адекватні ціни. Рекомендую всім

Юлія, 22.04.2024

Все дуже сподобалося у цій клініці.Пройшло все дуже добре.

Анна, 06.04.2024

Все пройшло чудово, якісна діагностика, ми задоволені, дякую.

Глеб, 17.03.2024

В клініці працює дуже ввічливий персонал на рецепції. Все дуже сподобалось

Мілана, 13.03.2024

Вже не вперше звертаюсь в цю клініку й мене поки що усе влаштовує. Клініка подобається.

Оксана, 12.03.2024

Клініка дуже сподобалася, все супер було.

Дмитро, 10.03.2024

Зручна клініка, в разі потреби, звертатимемося.

Марта, 08.03.2024

Швидко, якісно, в клініці хороший УЗД спеціаліст, роботою лікаря задоволена, записалась в клініку на наступний прийом

Анна, 06.03.2024

Візитом до клініки залишилась задоволеною.

Людмила, 22.02.2024

Все було чудово, комфортно, зручно. Пройшло все  швидко, без будь-яких негативних факторів.

Максим, 20.02.2024

Все добре пройшло. Все сподобалося, привітний персонал, гарні лікарі надали консультацію прекрасно. У клініці все дуже сподобалося.

Олександр, 20.02.2024