Отзывы о диагностическом центре Медицинский центр Герц

• Оплата карточкой,

ул. Большая Васильковская, 92. На карте

Печерский , м.Олимпийская

Клініка сподобалася, все добре було у цій клініці. Дуже хороший сервіс у  клініці, ввічливий та привітний персонал.

Альона, 03.04.2024

Комфортно, швидко, все сподобалося, дякую.

Марія, 20.03.2024

Дуже сподобався лікар, яка проводила ехокардіографію. Лікар все розповіла, на всі питання відповіла. Адміністратору клініки бажано бути більш чемним

Інна, 18.03.2024

Нормальна клініка, хороший персонал, все швидко і якісно, привітні, візитом в клініку задоволена

Оксана, 14.03.2024

Залишилась задоволеною - гарно прийняли, обслужили, усе, що потрібно зробили, пояснили усе доступно. Усе, що було потрібно, отримала. Візит пройшов чудово, усе сподобалось.

Олена, 09.03.2024

Все добре пройшло. Нормально було у клініці.

Василь, 28.02.2024

Усе сподобалось - швидко, ввічливо, професійно, Одразу видали висновок.

Людмила, 22.02.2024

Все добре пройшло. Дуже все сподобалось у клініці.

Альона, 03.02.2024

Все пройшло чудово, швидко, без ніяких нарікань.

Юрій, 30.01.2024

Я дуже задоволена. Люди у клініці чуйні, ввічливі. Все дуже добре пройшло.

Тетяна, 27.12.2023

Делала рентген денситометрию, очень понравился врач, которая делала эту диагностику - очень грамотная.

Людмила, 07.12.2023

В клініці мені дуже-дуже сподобалось лікар Севастьянова Надія Євгеніївна, яка робила мені УЗД. Це супер професіонал! Лікар мені все розказала, все пояснила, роз'яснила, дуже-дуже кваліфікований спеціаліст

Ірина, 06.12.2023

Медичний центр сподобався. Пройшло все чудово.Дякую.

Катерина, 05.12.2023

Прийняли вчасно. лікарі та персонал уважні.

Гураль, 04.12.2023

Тихо, спокійно, без черг, прийняли за часом. Усе пройшло нормально.

Тетяна, 04.12.2023

Все сподобалось, клініка трошки старенька. Але в  загальному все добре пройшло. Дякую.

Тетяна, 30.11.2023

Перший раз була у клініці. Сподобався прийом на  Рентген. Персонал і комфорт хороший.

Наталія, 13.11.2023

Усі ввічливі, зробили швиденько діагностику. Залишилась задоволеною.

Антоніна, 10.11.2023

Мені дуже сподобалась лікар, що проводила мені УЗД - дуже грамотна та кваліфікована.

Ольга, 31.10.2023

В клініці записувались на діагностику. Лікарка яка проводила діагностику дуже сподобалась, спілкування було приємним, лікар коментувала свої дії під час прийому. Прийом сподобався

Лариса, 16.09.2023

Все пройшло супер! Персонал кваліфікований і попередливий. Візитом залишилася задоволена.

Оксана, 05.07.2023

Візитом у клініку залишилась дуже задоволена – мене зустрів привітний та професійний персонал. Звертатимуся до них ще. Клініку рекомендую.

Віра, 07.06.2023

Чудова клініка, чудовий персонал, чудове відношення!

Тетяна, 05.01.2023

Мне все очень понравилось, замечательный врач который проводил исследование Денситометрию на все тело, все было четко и понятно. Меня все удовлетворило.

Галина, 22.07.2022

Я дуже задоволена візитом в клініку. В клініці дуже ввічливий, уважний персонал

Світлана, 25.01.2022

ул. Ларисы Руденко, 3. На карте