Отзывы о диагностическом центре ЛОР-центр и Центр слуха Беттертон на Дарнице

• Вс: 9:00-18:00
  • Сб: пред. запись

ул. Андрея Малышко, 2, 1-й этаж. На карте

Днепровский , м.Дарница

Клініка нам дуже сподобалася. Візит пройшов дуже добре.

Ганна, 18.07.2024

В клініці комфортно, приємно, приємні ресепшен та лікарі, але те, що діагностику зробили тільки на половину, мотивуючи, що дитина ще маленька й не може їм відповідати, але оплату, не зважаючи на все це, взяли у повному обсязі. Залишилась цим не задоволеними.

Давид, 17.07.2024

Дуже сподобалася клініка. Лікарі чудові у клініці. Все було добре.

Юлія, 25.06.2024

Були вперше у цій клініці, перше враження залишилося позитивне. Всі медичні послуги нам надали добре, відповіли на усі наші запитання. Ми дуже залишилися задоволені даною клінікою.

Людмила, 29.04.2024

Дуже сподобалася клініка. Дуже гране відношення зі сторони персоналу до пацієнтів, також спеціалісти у цій клініці дуже хороші фахівці.

Станіслав, 01.04.2024

Все швидко відбулося. Ми трохи запізнювалися у клініці пішли нам зустріч, почекали нас і прийняли. Все дуже добре пройшло.

Єлизавета, 20.01.2024

Все сподобалось. Лікар дуже гарний. Всім задоволені.

Єгор, 11.01.2024

Всім залишилися задоволені. Сподобалось у клініці.

Іван, 11.01.2024

Працівники дуже ввічливі, швидкі та фахові. Вони молодці!

Валентина, 12.10.2023

Сервіс гарний. Візитом залишився задоволеним. За потреби звертатимусь ще. Рекомендую.

ЮлІя, 16.06.2023

Приводили дитину в клініку на діагностику, ніяких пояснень по діагностиці не отримали, відправляли до лікаря що наглядає дитину. На моє питання нічого не відповіли, не пояснили на скільки це терміново потрібно робити, я як мама дуже турбуюсь за свою дитину. Клініка пропонувала свого лікаря через тиждень, це дуже довго очікувати. Пішли до лікаря в іншу клініку

Илья, 14.10.2021

Врач просто золото, я настолько осталась довольна, что теперь осенью опять приду к ней!

Алла, 15.06.2019

Неплохой отзыв, нас все устроило, обслужили, культурно, вежливо, нормально. Мы даже дали адрес другим по поводу этой клиники.

Максим, 12.12.2018