Отзывы о диагностическом центре Хирургический стационар Оксфорд Медикал (Oxford Medical) на Березняковской ДЦ

• Пн-Вс: 8:00-21:00

ул. Березняковская, 30б. На карте

Днепровский , м.Левобережная

Все чудово пройшло, клініка доволі хороша, все дуже сподобалося у клініці.

Крістіна, 08.03.2024

Все  було гарно у клініці. Пройшло все прекрасно та чудово. Обслуговування у клініці на найвищому рівні.

Андрій, 06.03.2024

В клініці все було чудово, діагностики провели без зауважень, ми задоволені

Лілія, 06.03.2024

Проведенням діагностики задоволена, дякую.

Ірина, 05.03.2024

Велике дякую сервісу, в котрий раз дуже допомогли. Також вдячні клініці і персоналу, все на найвищому рівні, в разі потреби, звертатимемося.

Володимир, 02.03.2024

Хотілось трохи кращого сервісу обслуговування -  адміністратори на рецепції були якісь не дуже приємні. Коли щось запитуєш, вони не охоче відповідали. І є питання по лікарю, який проводить УЗД діагностику. Лікар мені сказав що є апендицит, але насправді я зверталася з іншого причиною. Лікар  почав вже рекомендувати додаткові обстеження, щоб робити операцію, мені це не сподобалося. Я пішла у звичайну просту лікарню і там мені сказали що все добре, ніякого апендициту немає. Тому у мене є питання до цього лікаря  у цій клініці, що до його компетентності.

Катерина, 16.02.2024

Усе сподобалось, залишився задоволеним.

В'ячеслав, 12.02.2024

Дуже довго чекала, щоб попасти на діагностику та дуже довго чекала, щоб отримати  результат обслідування. Але в загальному все нормально пройшло.

Оксана, 08.02.2024

Ввічливий персонал, прийняли вчасно, коли був готовий висновок, лікар іще й трохи, безкоштовно проконсультував стосовно висновку.

Ірина, 13.12.2023

Вчасно, уважно, об'єктивно. Залишився задоволеним.

Євгеній, 25.11.2023

Потрібне було обстеження, все зроблено грамотно. Дякую.

Веніамін, 12.11.2023

Візит пройшов швидко, якісно. Віднеслись з повагою.

Валерія, 09.11.2023

Все сподобалось у клініці. Привітний персонал.

Марина, 07.11.2023

В клініці  нічого лишнього, чистенько. Прийом відбувся  швидше, таким чином економили час. Все сподобалось, привітний персонал.

Олег, 03.11.2023

Привітний персонал. Все чітко і зрозуміло. Все чудово.

Анонім, 03.11.2023

В клініці  нічого лишнього, все пояснюють по суті! Прийом відбувся  швидше, таким чином економили час. Все сподобалось, привітний персонал.

Андрій, 03.11.2023

Привітливий персонал, усе добре зробили. Залишився задоволеним.

Ілля, 21.10.2023

Обслуговування зразкове, без черг та очікувань, усе спокійно та добре.

Олена, 17.10.2023

Флюорографію було зроблено чудово, привітний персонал. Все сподобалось

Тарас, 12.10.2023

В клініці хороша атмосфера - усі доброзичливі, з гарним настроєм та посмішками.

Олена, 03.10.2023

Велика подяка за гарний та швидкий сервіс.

Світлана, 22.09.2023

Оперативно зробили флюорографію та відразу відали знімок. Дуже сподобався сервіс клініки

Руслан, 15.09.2023

Візитом у клініку залишився задоволеним.

Еміль, 14.09.2023

Усе пройшло добре, без очікувань та нарікань.

Світлана, 08.09.2023

Все пройшло ідеально, чудово. Мене все влаштувало.

Дмитро, 06.09.2023