Отзывы о диагностическом центре Аксимед (Аксімед) на О. Туманяна

• Оплата карточкой,
  • Вс: 9:00-18:00

ул. О. Туманяна, 3. На карте

Днепровский , м.Левобережная

Сподобалася клініка, було все добре у цій клініці.

Анна, 15.03.2024

Клиника впечатлила, приняли вовремя по записи, очень комфортно, персонал внимательный, любезный, все рассказали и все сделали

Руставелі, 13.03.2024

Взагалі все сподобалося, лікар діагностики професійно працював, клініка хороша

Дмитро, 09.03.2024

Все сподобалося у клініці.Пройшло все чудово.Дякую.

Валерій, 27.02.2024

Клініка сподобалася, все було добре. Сервіс у клініці дуже хороший, також дуже хороший підхід до пацієнтів зі сторони персоналу та спеціалістів.Нормально все пройшло.

Міланія, 25.02.2024

Візитом до клініки залишився задоволеним.

Андрій, 07.02.2024

Все добре пройшло. Клініка дуже сподобалася.

Сергій, 02.02.2024

По перше, мені сподобалось зручне місце розташування, по друге було приємно спілкуватись і з працівниками на рецепції й з фахівцем, що проводив мені діагностику.

Євгенія, 20.01.2024

Дуже задоволений клінікою, все на найвищому рівні, дякую!

Олександр, 18.01.2024

Все чудово, швидко прийняли, навіть скорше прийняли, ніж ми мали бути. Все дуже сподобалось, нормально все пройшло.Дякую.

Лілія, 13.01.2024

В клініці все добре, але було трошки некомфортно, було трохи прохолодно. Діагностику провели, все було добре

Валентин, 10.01.2024

Перш за все, сподобалось як організована зустріч - є зона, де можна залишити одяг, одягти бахіли, в зоні рецепції, дівчата одразу питають по якому питанню, пропонують присісти, зачекати лікаря, який вийшов, забрав, тобто ні де не блукали коридорами у пошуках де зробити діагностику. Сама клініка охайна, чиста, було приємно там знаходитись.

Назар, 03.01.2024

Усе сподобалось - обслуговування, лікар УЗД.

Аліна, 03.01.2024

Лікар діагностики все чітко пояснила, роз'яснила проблематику, провела процедуру, я задоволений. В клініці було приємно знаходитись, жодного зауваження до персоналу

Микола, 20.12.2023

Я задоволена результатом, в клініці працюють професійні лікарі. Хочу подякувати Помиткіну Андрію Анатолійовичу за його увагу та добре ставлення. Все пройшло на вищому рівні.

Людмила, 15.12.2023

Сподобалось і як прийняли і як віднеслись, провели до кабінету, усе показали, пояснили. Маю клаустрофобію, тому лікар увесь час зі мною спілкувалась - не залишила мене на одинці із собою.

Людмила, 06.12.2023

Дуже хороша клініка - й обслуговування, й на рецепції адміністратори, й лікар пані Тетяна (здається), що робила мені треморографію, приділила мені багато уваги. Окрім апаратної діагностики ще й клінічні проби зробили. Ще й запитали, чи не військовий я, а дізнавшись, що саме так, ще й знижку зробили.

Ігор, 05.12.2023

Сподобався сервіс, відношення до людей, якість надання послуг, персонал, все сподобалось. В одній клініці можна пройти не одного лікаря, це дуже зручно.

Лариса, 17.11.2023

Дуже позитивно, все приємно, інформативно, ввічливо, мені сподобалось

Авсюкевич, 09.11.2023

Все пройшло добре, комфортно. Умовами, відношенням персоналу та проведенням діагностики задоволена, за потреби-звертатимусь. Дякую.

Юлія, 08.11.2023

Все було круто, швидко, професійно. Дуже дякую!

Андрій, 01.11.2023

Дуже задоволена клінікою, гарне обслуговування. Рекомендую!

Людмила, 22.11.2022

Чистенько, тёпленько, персонал улыбается, приняли вовремя, имеется и гардероб и его охрана. Мне всё понравилось.

Олександр, 05.01.2022

Все чудово, але довелося чекати назначеного часу діагностики 20 хв

Валентин, 20.09.2021

Обслуживание понравилось. Единственное, что не очень устраивает, что есть обследование, ми делали РЕГ, а оно не описывается! Что у меня нет заключения! Я не знаю, сможет ли невролог его посмотреть, когда ми пойдем на консультацию! В дальнейшем бы хотелось, что бы такое обследование было с описанием. Что бы я могла получать результаты на руки.

Алексей, 14.01.2021