Отзывы о диагностическом центре Аксимед (Аксімед) на О. Туманяна

• Оплата карточкой,
  • Вс: 9:00-18:00

ул. О. Туманяна, 3. На карте

Днепровский , м.Левобережная

Клініка загалом сподобалася, своїм комфортом та зручністю. Але довелося довго чекати на результати обслідування - це було не дуже зручно.

Ростислав, 17.07.2024

Лікар, який проводив діагносту, дуже професійно поставився, я задоволений візитом в клініку. Зауважень до персоналу не було, я задоволений

Іван, 02.07.2024

Все було чудово, зауважень до персоналу не було, візитом в клініку задоволений

Ігор, 02.07.2024

Немає зауважень, діагностику провели добре, дякую.

Сергій, 27.06.2024

Прийняли вчасно, у час на коли була записана. Добре провели діагностику, наприкінці проконсультували до кого потрібно з висновками потрібно звернутись. Візитом задоволена.

Наталія, 13.06.2024

Все сподобалося, діагностику провели добре, пацієнтка задоволена

Марія, 12.06.2024

Проведенням діагностики дуже задоволена, дякую!

Олена, 10.06.2024

Сподобались умови в клініці, доброзичливість обслуговчий персонал. Сподобалося обслуговування лікаря, молодий, але тямущий. Загалом візит усім сподобався, залишилась задоволеною.

Раїса, 02.06.2024

Подобається дана клініка. Тут завжди чисто, охайно, комфортно. Дуже задоволена цією клінікою, процвітання бажаю цій клініці. Дякую за чудовий сервіс обслуговування.

Світлана, 27.05.2024

Сподобалось відношення та професіоналізм.

Віталій, 17.05.2024

Дякую сервісу, дуже допомогли, клінікою та обслуговуванням ми залишилися дуже задоволені, діагностика пройшла добре.

Ілля, 10.05.2024

Була в цій клініці на рентгені, все зручно, комфортно, залишилася задоволена. Дякую.

Валерія, 10.05.2024

Клініка нам дуже сподобалася, залишилися повністю усім задоволені. Зустріли нас дуже добре, усі привітні та щирі, все нам показали, допомогли та надали всю необхідну інформацію.

Сергій, 30.04.2024

Все влаштувало, клініка комфортна, дякую.

Ірина, 19.04.2024

Все було чудово, візитом в клініку задоволена

Олена, 18.03.2024

Сподобалася клініка, було все добре у цій клініці.

Анна, 15.03.2024

Клиника впечатлила, приняли вовремя по записи, очень комфортно, персонал внимательный, любезный, все рассказали и все сделали

Руставелі, 13.03.2024

Взагалі все сподобалося, лікар діагностики професійно працював, клініка хороша

Дмитро, 09.03.2024

Все сподобалося у клініці.Пройшло все чудово.Дякую.

Валерій, 27.02.2024

Клініка сподобалася, все було добре. Сервіс у клініці дуже хороший, також дуже хороший підхід до пацієнтів зі сторони персоналу та спеціалістів.Нормально все пройшло.

Міланія, 25.02.2024

Візитом до клініки залишився задоволеним.

Андрій, 07.02.2024

Все добре пройшло. Клініка дуже сподобалася.

Сергій, 02.02.2024

По перше, мені сподобалось зручне місце розташування, по друге було приємно спілкуватись і з працівниками на рецепції й з фахівцем, що проводив мені діагностику.

Євгенія, 20.01.2024

Дуже задоволений клінікою, все на найвищому рівні, дякую!

Олександр, 18.01.2024

Все чудово, швидко прийняли, навіть скорше прийняли, ніж ми мали бути. Все дуже сподобалось, нормально все пройшло.Дякую.

Лілія, 13.01.2024