Житомир
«Зір»

Відгуки про клініку «Зір»

Клініка
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
«Клініка Зір» - офтальмологічний центр, що надає якісну допомогу за рахунок використання широкого спектру діагностики, терапевтичних процедур та хірургічного втручання. Консультаційну та оперативну допомогу надають досвідчені фахівці, які добре зарекомендували себе на міжрегіональному рівні.
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 18:00 access_time_filled сб : 9:00 - 14:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Небесної Сотні, 29на карті
Богунський
Схожі клініки поблизу в місті Житомирі:
ОКОМЕД
вул.Євгена Рихлика, 4 , кв 5 , ЖК Вернісаж, зелена секція
Центр відновлення зору
add_box Офтальмологія ... ще
access_time_filled пн - пт : 10:00 - 19:00 access_time_filled сб : 10:00 - 14:00 access_time_filled нд : вихідний
м. Житомир, вул. Вітрука 6-Б
Медичний центр зору та оптики BABY LUCK
add_box Офтальмологія ... ще
access_time_filled пн - пт : 10:00 - 19:00 access_time_filled сб - нд : 10:00 - 16:00
проспект Миру 1а
Богунський
Медичний центр «Оксфорд Медікал»
add_box Гастроентерологія Гінекологія Кардіологія Косметологія Мамологія Неврологія ... ще
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 20:00 access_time_filled сб - нд : 9:00 - 17:00
вул. Леха Качинського, 4
Медичний центр «Відновлення»
add_box Дерматологія Косметологія Неврологія Ортопедія Пластична хірургія Ревматологія ... ще
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 19:00 access_time_filled сб : 9:00 - 14:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Любарська, 4
Євромед Плюс
add_box Неврологія Ортопедія УЗ-діагностика Урологія Реабілітологія Вертебрологія
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 18:00 access_time_filled сб : 9:00 - 15:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Юрка Тютюнника, 23
"Мати та дитина"
add_box Акушерство Андрологія Гінекологія Репродуктологія УЗ-діагностика Урологія
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 16:00 access_time_filled сб : вихідний access_time_filled нд : вихідний
вул. Велика Бердичівська, 43
Лелека
add_box Акушерство Андрологія Венерологія Дерматологія Дієтологія Репродуктологія ... ще
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 18:00 access_time_filled сб : вихідний access_time_filled нд : вихідний
пл. Путятинська, 2
Вірамед
add_box Андрологія Гінекологія Дерматологія Кардіологія Мамологія Оториноларингологія ... ще
access_time_filled пн - сб : 10:00 - 18:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Вітрука, 32
Центр контактної корекції зору «Ваша Оптика» у м. Вінниця
add_box Офтальмологія ... ще
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 20:00 access_time_filled сб : 10:00 - 19:00 access_time_filled нд : 10:00 - 18:00
вул. Грушевського, 48
Вінницька область
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
12 відгуків
Дмитро 11 Листопад 2016
Дуже уважно до нас віднеслися, нам сподобалося.
Сергей 31 Жовтень 2016
Все на высшем уровне, не ждал, все анкеты быстро заполнил, всем доволен.
Наталия 11 Серпень 2016
Все отлично! Я немного опоздала, потому что я иногородняя, пришлось долго добираться, позвонила девочкам на рецепцию предупредить, на что мне сказали: "Не переживайте, мы предупредим врача". Приняли почти сразу, буквально пару минут подождала и сразу провели к доктору. Всем знакомым только с положительной стороны буду рекомендовать клинику и доктора! Очень довольна!
Евгений 22 Липень 2016
Все было просто отлично, на пятерочку!
Лилия 31 Травень 2016
Все на высоком уровне. Спасибо все понравилось, было очень удобно, компетентно и быстренько.
Елена 19 Травень 2016
Была там уже второй раз, очень нравится обслуживание, можно придти в четко назначенное время, не нужно ждать никого, тебя осмотрят со всех сторон и хороший, компетентный доктор ответит на все вопросы. У меня больше желание никуда идти нету по таким вопросам - только к ним. Меня приняли сразу, даже когда я пришла раньше своего времени. Я была с ребенком, было немножко неудобно, девочки ее сразу взяли на себя, поэтому я смогла спокойно пройти все обследования, все было супер, мне очень понравилось.
Мария 19 Травень 2016
Очень позитивный настрой после приёма. Работают там очень добрые люди, отлично всё объясняют, хорошо консультируют, великолепные специалисты. Осталась очень довольна.
София 06 Травень 2016
В восторге! Отношение к пожилому человеку, внимание, оборудование, врачи, обстановка - это просто заслуживает самых лучших отзывов.
Дмитрий 24 Березень 2016
Хорошая, современная клиника, с хорошей аппаратурой и специалистами, но есть немного накладки со временем, можно прийти на своё время и ожидать до получаса, ну это мелочи, здоровье дороже :-) , респект коллективу.
Екатерина 18 Лютий 2016
Бесподобное отношение и бесподобные врачи! Очень благодарна, спасибо огромнейшее им.