Житомир
Нікамед

Відгуки про клініку Нікамед

add_box Стоматологія Терапія УЗ-діагностика Фізіотерапія Ендокринологія Гірудотерапія
Паркінг Оплата карткою
«Никамед» — это многопрофильная клиника, которая объединяет множество медицинских направлений: женское здоровье, стоматология, лабораторная и ультразвуковая диагностика, гирудотерапия, эндокринология, урология, терапия, маммология, онкология. Врачи клиники специализируются на лечении бесплодия и гинекологических заболеваний, ведении беременных, предоставляют широкий спектр стоматологических услуг, проводят всестороннее обследование с использованием современных лабораторных диагностических исследований
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб : 8:00 - 14:00 access_time_filled нд : вихідний
ул. Чудновская, 102на карті
Богунський
Схожі клініки поблизу в місті Житомирі:
Медичний центр «Оксфорд Медікал»
add_box Гастроентерологія Гінекологія Кардіологія Косметологія Мамологія Неврологія ... ще
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 20:00 access_time_filled сб - нд : 9:00 - 17:00
вул. Леха Качинського, 4
Медичний центр «Відновлення»
add_box Дерматологія Косметологія Неврологія Ортопедія Пластична хірургія Ревматологія ... ще
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 19:00 access_time_filled сб : 9:00 - 14:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Любарська, 4
Євромед Плюс
add_box Неврологія Ортопедія УЗ-діагностика Урологія Реабілітологія Вертебрологія
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 18:00 access_time_filled сб : 9:00 - 15:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Юрка Тютюнника, 23
"Мати та дитина"
add_box Акушерство Андрологія Гінекологія Репродуктологія УЗ-діагностика Урологія
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 16:00 access_time_filled сб : вихідний access_time_filled нд : вихідний
вул. Велика Бердичівська, 43
Медичний центр зору та оптики BABY LUCK
add_box Офтальмологія ... ще
access_time_filled пн - пт : 10:00 - 19:00 access_time_filled сб - нд : 10:00 - 16:00
проспект Миру 1а
ОКОМЕД
add_box Офтальмологія ... ще
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 18:00 access_time_filled сб : 9:00 - 14:00 access_time_filled нд : вихідний
вул.Євгена Рихлика, 4 , кв 5 , ЖК Вернісаж, зелена секція
Лелека
add_box Акушерство Андрологія Венерологія Дерматологія Дієтологія Репродуктологія ... ще
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 18:00 access_time_filled сб : вихідний access_time_filled нд : вихідний
пл. Путятинська, 2
Вірамед
add_box Андрологія Гінекологія Дерматологія Кардіологія Мамологія Оториноларингологія ... ще
access_time_filled пн - сб : 10:00 - 18:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Вітрука, 32
Центр відновлення зору
add_box Офтальмологія ... ще
access_time_filled пн - пт : 10:00 - 19:00 access_time_filled сб : 10:00 - 14:00 access_time_filled нд : вихідний
м. Житомир, вул. Вітрука 6-Б
Стоматологічна клініка «ORTOVIN»
add_box Стоматологія Ортодонтія ... ще
вул. Замостянська 18-В
Замостянський
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
відгуки
Мирослава 06 Жовтень 2020
Дуже привітно мене зустріли та гарне відношення дот пацієнта. Мені все сподобалось
Юлия 11 Листопад 2017
В клинике все нормально.
Татьяна 01 Вересень 2016
Очень всем довольна, все на большом профессиональном уровне!
Марина 21 Липень 2016
Мне все очень понравилось, не было никакого ожидания, даже немного раньше зашла чем надо было, все работает на высшем уровне, все быстро, буду и дальше пользоваться услугами клиники "Никамед"!