Одеса
Лікарня Клініки Святої Катерини

Лікарня Клініки Святої Катерини

Лікарня
add_box Гастроентерологія Гінекологія Дерматологія Кардіологія Неврологія Нейрохірургія ... ще
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
Клініка Святої Катерини – багатопрофільна приватна медична клініка, у якій надають сучасну медичну допомогу. Усі підрозділи медичного закладу обладнані сучасною і сертифікованої апаратурою
access_time_filled пн - нд : Цілодобово
вул. Маршала Малиновського, 61гна карті
Хаджибейський

Клініка Святої Катерини — це медичний заклад, у якому надають медичну допомогу для пацієнтів Одеси в будь-який час доби. У медцентрі використовують концепції активного лікування. Це говорить про те, що максимально скорочено час перебування пацієнтів у стаціонарі, 90% всіх операцій у Клініці проводяться за допомогою малоінвазивних методів. Це забезпечує швидку реабілітацію і повернення до нормального життя.

Напрями

• дерматологія;
  • офтальмологія;
  • ендокринологія.

Фахівці

У медичному закладі працює кращий колектив: 800 висококваліфікованих фахівців, що мають великий практичний досвід у різних медичних областях і супутніх сервісах. Вони проходять регулярні стажування у кращих клініках США, Європи та України і також ведуть прийом пацієнтів на англійській мові.

Переваги

Клініка Святої Катерини пропонує пацієнту все краще, що є сьогодні в медичній сфері та технологіях: обладнання останнього покоління провідних світових виробників, міжнародні протоколи лікування, сучасні інструменти, хірургічні матеріали та оригінальні препарати.

Орися 25 Червень 2024
Станко Олександр Володимирович - хороший лікар, прийом сподобався, все вчасно і без затримки, ми задоволені
Володимир 17 Квітень 2024
В клинику обращался уже не первый раз, отличные врачи, хороший персонал, все молодцы!
Олександр 06 Квітень 2024
Візит до лікаря в цю клініку мені сподобався, я отримав відповіді на всі свої запитання, дякую.
Віола 29 Березень 2024
Гарні враження, зауважень до персоналу не було
Геннадій 25 Березень 2024
Меня всё устроило.