Львів
«Джерело»

«Джерело»

Клініка
add_box Акушерство Гінекологія ... ще
У медичному центрі «Джерело» надають медичні послуги за напрямом гінекології та суміжних з нею напрямах: проктології у гінекології, ендокринології у гінекології, озонотерапії та голкорефлексотерапії у гінекології. Також у МЦ «Джерело» проводять ультразвукову діагностику внутрішніх органів, щитоподібної та молочних залоз
access_time_filled пн - пт : 10:30 - 20:00 access_time_filled сб : 13:00 - 16:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Джерельна, 16а, кв. 6на карті
Шевченківський

Основна спеціалізація медичного центру «Джерело» - надання високоякісних гінекологічних послуг. Ці послуги не обмежуються консультуванням пацієнтів та призначенням схеми лікування.

У «Джерелі» проводять лікування гінекологічних захворювань, що мають ендокринну, проктологічну природу. Задля лікування гінекологічних хвороб у медичному центрі «Джерело» використовують методи озонотерапії, голкорефлексотерапії.

Консультують у центрі досвідчені лікарі, що мають вагомий досвід роботи:

• Челак Володимир Іванович, який є кандидатом медичних наук та лікарем вищої категорії;
  • Ольга Володимирівна Островська, яка також має ступінь кандидата наук і є лікарем першої категорії.

До компетенції лікарів медичного центру «Джерело» входить лікування:

• непліддя;
  • ерозії шийки матки (комплекс лікувальних процедур включає проведення кольпоскопії, біопсії, безпосередньо лікування за допомогою радіохірургічного втручання, використовуючи апарат Сургітрон);
  • ендометріозу;
  • болісних менструацій;
  • передменструального синдрому;
  • порушень гормональної природи;
  • хвороб запальної природи тощо.

Також гінекологи центру досліджують прохідність маткових труб, встановлюють та виймають внутрішньоматкові спіралі.

Окрім лікування гінекологічних хвороб у «Джерелі» також лікують алергічні хвороби за допомогою методів голкорефлексотерапії та озонотерапії.

Ще один напрямок роботи «Джерела» - проведення ультразвукової діагностики:

• органів малого тазу (з використанням трансвагінального датчика);
  • внутрішніх органів;
  • щитоподібної залози;
  • молочних залоз.
Ірина 18 Травень 2024
Клініка дуже сподобалася.Все добре пройшло.
Галина 12 Листопад 2023
Все пройшло дуже добре, комфортно. Умовами, відношенням лікаря та проведенням прийому задоволена, за потреби-звертатимемося. Дякую!
Марія 10 Жовтень 2020
Клініка затишна. Дуже чиста та приємно було знаходитися, приємний персонал. Мені все сподобалось
Емма 03 Жовтень 2020
Клініка в не дуже гарному стані
Анна 29 Серпень 2020
Надалі буду користуватися послугами даної клініки.