Львів
Медичний центр Up

Медичний центр Up

add_box Гінекологія Педіатрія УЗ-діагностика Сімейна медицина Функціональна діагностика Денний стаціонар ... ще
CenterUP - це місце, де цінують час і комфортне перебування пацієнта! Медичний центрі UP об’єднав у собі медичних спеціалістів з великим досвідом роботи, які працюють на новітній експертній медичній апаратурі і телемедичних пристроях.
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 20:00 access_time_filled сб : 9:00 - 16:00 access_time_filled нд : вихідний
вулиця Залізнична, 7на карті
Залізничний

CenterUP - це місце, де цінують час і комфортне перебування пацієнта!

Наші сильні сторони - це новітні технології, фаховість, гнучкість і любов до людей.

У CenterUP можна отримати різноманітні медичні послуги, включаючи консультації лікарів, онлайн-консультації, профілактичні огляди (CHECK-UPs) дорослих і дітей, косметологічні лазерні процедури, лабораторні дослідження, еспертну УЗД-діагностику, вакцинацію та багато іншого.

Надаємо послуги за такими напрямками:

• гінекологія
  • УЗД, ЕЕГ, ЕКГ, ЕХО-КГ, холтер-ЕКГ
  • лабораторні дослідження
  • сімейна медицина
  • онлайн-консультація лікарів

Усі наші лікарі є висококваліфікованими сертифікованими та досвідченими спеціалістами, які постійно проходять тренінги і навчання.

У CenterUP ми зосереджені на комфорті та задоволенні пацієнтів. Ми цінуємо час пацієнта і розуміємо, що кожен пацієнт має унікальні потреби, тому пропонуємо індивідуальний підхід до кожного візиту.

Наша дружня команда завжди надасть Вам детальну інформацію, забезпечить зручний запис на прийом і комфортне перебування у центрі, а також пригостить гарячим шоколадом і легким перекусом після здачі аналізів.

CenterUP – це простір, де час, здоров’я та добробут пацієнта є нашим пріоритетом.

Тож ласкаво просимо до нас на шлях здоров’я і гарного настрою!

З любов’ю, ваш CenterUP!

Демян 15 Квітень 2024
Клініка хороша, сподобалася, хороший сервіс, є дитяча кімната, все дуже добре
Галина 20 Січень 2024
Все сподобалось.
Діана 13 Січень 2024
Дуже гарно у клініці.
наталя 06 Січень 2024
Все сподобалось у клініці. Єдине те що, не зручна локація клініки.
Христина 20 Грудень 2023
Сподобалась клініка.