Клініка Здоровий РУХ

Медичний центр
Кінезітерапія, Масаж, Реабілітологія

Оздоровчий центр кінезітерапії «Здоровий РУХ» - це те місце, де провідні фахівці, спираючись на новітні методики в кінезітерапії, допоможуть впоратися із захворюваннями або проблемами суглобів і хребта ще

• Нд: вихідний

вул. Євгена Сверстюка, 11А, 12 поверх, офіс 1210. На карті

Дніпровський , м.Лівобережна

Схожі клініки поблизу в місті Києві:
  • Мануальна терапія, Масаж, Неврологія, Ортопедія, Травматологія, Фізіотерапія, Реабілітологія, Кінезітерапіяще
    • пн-пт 9:00-21:00
    • сб-нд 9:00-18:00

ул.Юрия Поправки, 14. На карті

Дніпровський , Чернігівська

• Масаж, Неврологія, Реабілітологія, Кінезітерапія, Вертебрологія
    • пн-сб 7:00-22:00

ул.Попудренка, 52. На карті

Дніпровський , Дарниця, Чернігівська

• Масаж, Наркологія, Неврологія, Ортопедія, Психологія, Рефлексотерапія, Травматологія, Фізіотерапія, Ендокринологія, Реабілітологія, Гірудотерапіяще
    • пн-пт 9:00-20:00
    • сб 9:00-17:00

вул. Алматинська, 39а. На карті

Дніпровський , Чернігівська

• Акушерство, Гастроентерологія, Гінекологія, Дерматологія, Інфектологія, Кардіологія, Мануальна терапія, Масаж, Неврологія, Нейрохірургія, Ортопедія, Оториноларингологія, Офтальмологія, Психіатрія, Психологія, Психотерапія, Рентгенологія, Рефлексотерапія, Терапія, Травматологія, УЗ-діагностика, Фізіотерапія, Хірургія, Ендокринологія, Функціональна діагностика, Реабілітологія, Денний стаціонарще
    • пн-пт 8:00-20:00
    • сб 8:00-15:00

вул. Р. Окіпної, 5. На карті

Дніпровський , Лівобережна

• Акушерство, Гастроентерологія, Гінекологія, Дерматологія, Інфектологія, Кардіологія, Мануальна терапія, Масаж, Неврологія, Нейрохірургія, Ортопедія, Оториноларингологія, Офтальмологія, Психіатрія, Психологія, Психотерапія, Рефлексотерапія, Терапія, Травматологія, УЗ-діагностика, Фізіотерапія, Хірургія, Ендокринологія, Функціональна діагностика, Реабілітологія, Денний стаціонарще
    • пн-пт 8:00-21:00
    • сб-нд 8:00-20:00

вул. О. Туманяна, 3. На карті

Дніпровський , Лівобережна

Рейтинг клініки

Рейтинг клініки розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

Кінезітерапія - це метод лікування на декомпресійному тренажері за допомогою спеціальних вправ. Під час терапії не застосовуються ніякі оперативні втручання або лікарські препарати. Весь курс лікування розрахований на будь-які функціональні можливості і вікові категорії, тому підходить абсолютно всім.

Головними компонентами Вашого якнайшвидшого одужання є індивідуальний підхід до пацієнтів, дипломовані фахівці з фізичної реабілітації та їх багаторічний, результативний досвід роботи.

В оздоровчому центрі кінезітерапії «Здоровий РУХ» лікують:

• сколіоз;
  • грижі міжхребетні;
  • болі у спині;
  • остеохондроз (поперековий, грудний, шийний);
  • артроз суглобів (коксартроз, гонартроз);
  • протрузії міжхребцевих дисків;
  • реабілітація після операцій, переломів і травм (хрестоподібна зв'язка, меніск).

У центрі всі заняття проходять під чуйним контролем фахівців. В процесі занять відновлюється рухливість в суглобах, живлення шкіри, прибираються больові відчуття. І все це без вживання ліків, тобто відбувається самовідновлення організму.

Переваги оздоровчого центру кінезітерапії «Здоровий РУХ»:

• індивідуальні заняття в залі з реабілітологом;
  • підбір програми вправ особисто для кожного;
  • комплексність методик.

Оздоровчий центр кінезітерапії «Здоровий РУХ» допоможе Вам назавжди забути про біль у хребті та суглобах.

Дуже сподобалось, спеціаліст Мажуга В. дуже уважна і професійна, відповіла на всі запитання. Порекомендувала займатись 3 місяці. Всі привітні, приміщення світле та прибране

Сергей, 21.02.2020
Дивитися всі відгуки