Стоматологічний центр «Jazz Dent Clinic»

Відгуки про клініку Стоматологічний центр «Jazz Dent Clinic»

Стоматологічна клініка
add_box Стоматологія ... ще
Jazz Dent Clinic - стоматологія нового покоління. Місце, де Ви будете в гармонії зі своїм здоров'ям. Фундаментальна мета стоматології - виявити і виправити всі порушення в організмі, через мультидисциплінарний підхід і підбір потрібних фахівців в залежності від оптимального плану лікування. Кожен член команди клініки Jazz Dent Clinic- професіонал в своєму напрямку. Регулярні тренінги для лікарів допомагають розширити рамки клінічного бачення, що в свою чергу дає можливість проводити консультації з суміжними спеціалістами, в яких кожен фахівець може поглянути на ситуацію під різними кутами. В Jazz Dent Clinic ви отримаєте весь спектр необхідних послуг і лікування необхідне саме Вам. Гармонія в клініці, в роботі суміжних фахівців разом, внутрішня і зовнішня узгодженість, цілісність і відповідність змісту і форми. «Jazz Dent Clinic - in Harmony with Health»
access_time_filled пн - сб : 9:00 - 21:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Трускавецька 2-а (ЖК River Stone)на карті
Дарницький м.Осокорки
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
Виберіть філію
відгук
Юлія 23 Січень 2024
В такій клініці я ще ніколи не була, клініка дуже красива, не схожа на звичайні клініки, привітні адміністратори клініки, пропонували каву, лікар дуже гарно зустріла