Стоматологія «Ангелія»

Відгуки про клініку Стоматологія «Ангелія»

Клініка
add_box Стоматологія ... ще
Стоматологічний кабінет клініки «Ангелія» надає послуги з лікування захворювань зубів і ясен різних рівнів складності. Клініка є лідером по лікуванню кореневих каналів. На послуги кабінету діє 3-х річна гарантія. Лікарі співпрацюють зі стоматологами США і застосовують кращі міжнародні практики. Клініка «Ангелія» укомплектована спеціалізованим обладнанням провідних виробників і використовує тільки оригінальні американські пломби. Ми піклуємося про Вас тому згідно інструкцій під час повітряної тривоги медичні послуги не надаються і графік прийому може бути зміщений, а пацієнти перенесені на інший вільний зручний час. Ви зможете зачекати у Клініці у безпечному місці поновлення роботи після відбою тривоги. Для нас важлива Ваша безпека і здоров’я!
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 20:00 access_time_filled нд : 9:00 - 18:00 access_time_filled сб : вихідний
вул. Л. Руденко, 3на карті
Дарницький м.Позняки
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
відгуків
Галина 08 Квітень 2024
Клініка дуже хороша, дуже нам сподобалася, персонал дуже хороший і привітний. Клініку буду всім рекомендувати
Святослав 26 Листопад 2023
Все сподобалося, дякую.
Анастасія 22 Листопад 2023
В клініці, після першого прийому, нам обіцяли, що наступна консультація буде безплатна, якщо без лікування, але не озвучили який термін повинен пройти. На повторній консультації лікар спілкувалась з нами три хвилини, абсолютно нічого не робили, за це ми заплатили більше ніж за перший прийом. Я вийшла з клініки шокована, за що я заплатила гроші? Сам лікар гарний спеціаліст, зауважень до лікаря не було, будемо до лікаря ще звертатися
Олександр 20 Липень 2023
Остался всем доволен.
Татьяна 03 Лютий 2021
Внимательный приветливый персонал клиники.
Всеволод 29 Березень 2020
Все отлично, очень понравилось. Приветливые и квалифицированные врачи! Спасибо за помощь .
Ольга 02 Липень 2018
Приветливый персонал, хорошая клиника, всем советую.
Філії мережі
Все клініки