Клініка «Ангелія»

Відгуки про клініку Клініка «Ангелія»

Клініка
add_box Гінекологія Кардіологія Наркологія Ортопедія Оториноларингологія Педіатрія ... ще
«Ангелія» - це сучасна терапевтична клініка зі стаціонаром в якій кожен фахівець веде здоровий спосіб життя і вважає метою своєї роботи допомагати своїм пацієнтам бути здоровими. Прямо в клініці проводиться якісна діагностика і проводяться всі необхідні аналізи. Ми піклуємося про Вас тому згідно інструкцій під час повітряної тривоги медичні послуги не надаються і графік прийому може бути зміщений, а пацієнти перенесені на інший вільний зручний час. Ви зможете зачекати у Клініці у безпечному місці поновлення роботи після відбою тривоги. Для нас важлива Ваша безпека і здоров’я!
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 20:00 access_time_filled нд : 9:00 - 18:00 access_time_filled сб : вихідний
вул. Л. Руденко, 3на карті
Дарницький м.Позняки
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
відгуків
Ростислава 18 Березень 2024
Хороша клініка
Тетяна 17 Лютий 2021
У клініці привітний персонал, сама клініка всередині здалася сучасною і має зручне розташування
Максим 06 Грудень 2020
Лікар дуже професійний. Я думала що вона поговорить тільки з дитиною. А вона поговорила і зі мною. Вона провела спільну терапію.І не тільки словесно, а дитина питалась щось малювати, показувала щось іграшками. Мені сподобалось, хороший терапевт. І після розмови з нею у мене полегшення.
Константин 12 Грудень 2019
В клинике приняли меня вовремя, все комфортно. Доктор, все доступно объяснил.
Александр 06 Грудень 2019
Чисто, комфортно, уважно до мене відносились.
Анастасія 10 Вересень 2019
Єдиний недолік коли беруть аналіз крові, то дуже боляче й не зважають на це увагу, після цього залишаються гематоми на руці.
Людмила 17 Жовтень 2018
Всё очень организовано, спокойной, тихо, адекватная цена, всё очень понравилось.
Николай 06 Березень 2018
Все вовремя , комфортно.