Клініка Стоматологія «Ангелія»

Клініка
Стоматологія

Стоматологічний кабінет клініки «Ангелія» надає послуги з лікування захворювань зубів і ясен різних рівнів складності. Клініка є лідером по лікуванню кореневих каналів. На послуги кабінету діє 3-х річна гарантія. Лікарі співпрацюють зі стоматологами США і застосовують кращі міжнародні практики. Клініка «Ангелія» укомплектована спеціалізованим обладнанням провідних виробників і використовує тільки оригінальні американські пломби ще

• Пн-Чт: 9:00-20:00
  • Пт: 9:00-16:00
  • Сб: вихідний
  • Нд: 9:00-20:00

вул. Л. Руденко, 3. На карті

Дарницький , м.Позняки

Рейтинг клініки

Рейтинг клініки розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

Стоматологічний кабінет клініки «Ангелія» проводить всебічне лікування захворювань зубів і ясен, протезування, дитячий прийом, а також комплекс послуг з ортодонтії. Важливою особливістю клініки є якісне лікування кореневих каналів. Лікарі співпрацюють зі стоматологами «Loma Linda Dentistry School» (Каліфорнія, США) і застосовують кращі міжнародні методики. Якість роботи підтверджується 3-х річною гарантією.

Особливості роботи стоматологічного кабінету

• досвідчені лікарі
  • спеціалізоване обладнання провідних виробників, в т.ч. для лікування кореневих каналів
  • оригінальні витратні матеріали найвищої якості
  • максимум уваги кожному пацієнту
  • ретельна стерилізація і зберігання інструментів в спеціально обладнаному приміщенні

Клініка розташована в сучасному, затишному, прекрасно обладнаному приміщенні в 5 хвилинах від метро Позняки.

Внимательный приветливый персонал клиники.

Татьяна, 03.02.2021

Все отлично, очень понравилось. Приветливые и квалифицированные врачи! Спасибо за помощь .

Всеволод, 29.03.2020

Приветливый персонал, хорошая клиника, всем советую.

Ольга, 02.07.2018
Дивитися всі відгуки