Стоматологический центр «Jazz Dent Club»

Стоматологическая клиника
Лицензия № 1206/19-М від 12.06 .2019
Стоматология

Ул. Трускавецкая 2-а (ЖК River Stone). На карте

Дарницкий , м.Осокорки

0.0

Я знайшов свою стоматологію! Чому я так вважаю - зараз дізнаєтесь. Пару років тому мене почав турбувати зуб - спочатку не надто, потім сильніше. Я, як звичайно, думав, що завтра точно піду до стоматолога. А коли таки зібрався і пішов, то почув те, чого не дуже хотів чути. А саме - зуб підлягає видаленню. І чув теж саме принаймні в ще в чотирьох місцях, доки не потрапив до Jazzdentclub. З моменту, коли я переступив поріг Клініки, все пішло по іншому. Прийшов у призначений час, і не одразу зрозумів, що потрапив до стоматології. Тиха приємна музика, затишна атмосфера, бар здорового харчування, зручні крісла та столики, і ніяких звуків бормашини, та ніякого натовпу. Приємна дівчина зустріла, запропонувала чай та каву, підтвердила, що у визначений час мене приймуть. За кілька хвилин до прийому по мене з другого поверху спустилась Юлія Миколаївна, і запросила до стоматологічного кабінету. Тут я отримав черговий привід для здивування, і теж приємного. Мало не вперше в житті я побачив зразок дійсно командної роботи стоматологів на користь пацієнта. Первинний прийом провів Антон Сергійович. Лікар дуже чуйний та уважний. Встановивши проблему, він запросив на консиліум Юлію Миколаївну та Сергія Юрійовича. Далі якраз вони і займалися мною. Завдяки карантину мені пощастило, тому що прямо для мене утворилось кілька вікон. Ці вікна були чудово використані! І про головне. Мій зуб був врятований! Ось як це відбулося. Мене посадили в крісло, і почали застосовувати штучний інтелект. Вперше в житті я побачив власний череп із зубами, правда, мені це мало що показало, а от завдяки Юлії Миколаївні та Сергію Юрійовичу мені стало все ясно. Тому що мені розповіли про кожну (саме так і було!!!) цяточку на кожному моєму зубові: що це за цяточка, чому вона є, які наслідки, коли не лікувати. Попутно показали дефекти, що були допущені на попередніх стадіях лікування, і зробили це дуже етично, я не почув жодного негарного слова про колег за цехом. Просто в Україні є одиниці клінік, що мають такий високий рівень технічного оснащення та дуже високий рівень професійності лікарів, як у Jazzdentclub. При цьому дуже уважно віднеслись до того зуба, який мене й привів на прийом. Крім радості від здорового зуба мене очікувала ще одна несподіванка - ви можете не повірити, проте сума, котру я заплатив за лікування, повністю відповідала заявленій у плані лікування, що буває вкрай рідко - хто хоч раз був в стоматології, чи на СТО, той мене зрозуміє. Тож хочу подякувати Юлії Миколаївні за її турботу, теплоту, душевність, підтримку, подякувати Сергію Юрійовичу за його скрупульозність і при цьому швидку роботу та за його професіоналізм. Я знайшов свою стоматологію, чого і вам бажаю. А пошук пропоную почати з Jazzdentclub, навіщо марнувати свій дорогоцінний час? Його можна використати на більш приємні заняття, ніж експерименти на собі. Я в цьому переконався на власному досвіді. І поки карантин, чому б серйозно не подумати над тим, що це чудова нагода зміцнити здоров'я - звертайтесь до Jazzdentclub, і буде вам щастя, адже це клініка для тих, що цінують себе і своє здоров'я. До речі, і ціни тут дуже прийнятні для такого рівня сервісу та лікування. В карантин потрібно не ховатись, а лікуватись! Будьте здорові!

Анатолій Олексієнко, 21.03.2020