Реко Дент

Стоматологічна клініка
Стоматологія

Стоматологічна клініка «Реко Дент» працює для всіх тих, хто бажає отримувати якісне лікування за розумною ціною. Медичний центр має у своєму розпорядженні новітнє європейське обладнання, а лікарі висококласні фахівці, які не раз практикувалися у клініках Європи. Тут все облаштовано для вашого комфортного перебування і повного задоволення співвідношенням якість-ціна ще

• Нд: вихідний

вул. Дмитрівська, 3/7. На карті

Шевченківський , м.Вокзальна, м.Університет

Рейтинг клініки

Рейтинг клініки розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

Відвідавши стоматологію «Реко Дент» кожен на власному досвіді зможе переконатися у тому, що видалення, лікування та протезування зубів може бути абсолютно безболісним, але при цьому і дуже якісним. Тут ви зрозумієте, що сучасні стоматологічні послуги можуть не додавати стресу і страху перед проходженням необхідного лікування.

Основний підхід, який використовують у «Реко Дент» це комплексне лікування зубів. Лікарі, що працюють тут, на перший план підносять саме профілактику захворювань зубів, так як попередити будь-яку недугу набагато легше, ніж лікувати його.

Основний принцип стоматологічної клініки це індивідуальний і професійний підхід до кожного пацієнта!  Адже тут все працює для вас. Також, існує накопичувальна програма знижок, і кожен місяць діють акційні пропозиції.

У «Реко Дент» з пацієнтами, в обов'язковому порядку, укладається договір, в умовах якого зазначено, що клініка в повній мірі бере на себе всі зобов'язання з надання дійсно якісних послуг і надає гарантію на них.

У стоматологічній клініці «Реко Дент» надають такі послуги:

• профілактика і гігієна порожнини рота
  • естетична стоматологія
  • лікування зубів
  • виправлення прикусу
  • протезування
  • хірургія у стоматології
  • імплантація зубів

У «Реко Дент» використовують виключно сучасні матеріали і обладнання. А партнери, що надають це все клініці, вже перевірені виробники світового рівня.

Саме застосування інноваційних матеріалів і технологій, а також абсолютний контроль кожного етапу лікування дозволяють клініці «Реко Дент» гарантувати своїм пацієнтам високу якість лікування.

Администратор был очень невнимательный. Долго ждала начала приёма.

Анастасия, 15.05.2021

Були на прийомі в лікаря Алієв Мурата, дуже задоволені прийомом.

Вера, 15.09.2018
Дивитися всі відгуки