Відгуки про мережу клінік Медичний діагностичний кабінет «Еластометр» (кабінет еластографії и мультипараметричної ультразвукової діагностики)

Практикуючий лікар
4.5
add_box УЗ-діагностика Інфектологія Функціональна діагностика ... ще
Медичний діагностичний кабінет мультипараметричної ультразвукової діагностики «Еластометр» входить до складу ГУ «Інститут епідеміології та інфекційних хвороб» ім. В.Л. Громашевського. У кабінеті можна отримати консультацію інфекціоніста, пройти діагностику фіброзу печінки, жирової інфільтрації печінки та ультразвукову діагностику
add_box УЗ-діагностика ... ще
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 18:00 access_time_filled сб : 9:00 - 15:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Салютна, 1-Бна карті
Шевченківський м.Нивки м.Сирець
В даний момент запис в клініку через наш сервіс не ведеться
add_box Інфектологія УЗ-діагностика Функціональна діагностика ... ще
access_time_filled пн - пт : 7:30 - 19:00 access_time_filled сб : вихідний access_time_filled нд : вихідний
вул. Амосова, 5а (клінічний корпус на базі ДУ Інститут епідеміології та інфекційних хвороб Л. В. Громашевського)на карті
Солом'янський м.Вокзальна м.Либідська м.Палац Україна м.Олімпійська
4.5
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
Виберіть філію
відгуки
Раиса 07 Лютий 2020
Сказали купить бахилы, пришлось ходить искать эти бахилы и кассы нет, даёшь деньги руки врачу. Если я плачу такие деньги, почему я должна бегать по этажам искать эти бахилы.
Ольга 05 Лютий 2020
Это государственный институт. Перед тем как ехать нужно учесть что там разные корпуса и нужно найти здание, а потом и сам кабинет. Указателей нет и спросить тоже не у кого...шла на интуиции, чудом нашла. Ну и прождала полчаса, хотя пришла вовремя (что-то среднее между записью и живой очередью)
Александра 28 Січень 2020
Я попала к доктору по времени