Клініка Доброго Стоматолога

Клініка Доброго Стоматолога

Стоматологічна клініка
add_box Стоматологія Ортодонтія Ортопедична стоматологія Хірургічна стоматологія Парадонтологія ... ще
«Клініка Доброго Стоматолога» була відкрита в 2010 році. В основу її повсякденної діяльності лягло ретельне вивчення передового досвіду кращих стоматологій Києва. Витоки назви клініки дуже прості, тут вважають, що саме доброта до кожного пацієнта сприяє його якнайшвидшому одужанню. А в сукупності з професіоналізмом і відповідальністю лікарів в клініці кожен отримає і якісний результат лікування, і теплу атмосферу
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
access_time_filled пн - нд : 8:00 - 20:00
вул. Здолбунівська, 9Бна карті
Дарницький м.Осокорки м.Позняки
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
access_time_filled пн - нд : 8:00 - 20:00
вул. Соломії Крушельницької, 7на карті
Дарницький м.Харківська м.Позняки

Особливості роботи клініки доборо стоматолога

В основі роботи «Клініки Доброго Стоматолога» лежать три головних постулата

1. Головне надбання - персонал

Лікарі з відповідальністю і добротою ставляться до кожного пацієнта, незважаючи на його статус і професію. Їх робота не тільки дасть хороший результат для вас, але і зробить перебування в стоматології максимально комфортним і затишним.

2. Основа діяльності - безпека

У «Клініці Доброго Стоматолога» на перше місце ставлять безпеку пацієнта, а значить стерильність всіх застосовуваних стоматологічних інструментів. Тому тут використовують для стерилізації один з найефективніших автоклавів, а всі інструменти, в обов'язковому порядку, зберігаються у вакуумній упаковці і відкриваються тільки вже при пацієнті.

Для того щоб зробити рентгенівський знімок в клініці застосовують апарат, який за інтенсивністю випромінювання в десять разів слабкіше ніж сучасний рентген - бездротової візіограф. А значить, тут вам не доведеться підніматися заради кожного знімка і утримувати в роті шнур датчика.

Також тут застосовують Ендомотор і апекслокатор, які безпомилково визначають глибину кореневих каналів, а тому дозволяють стоматолога безболісно вилікувати Ваші зуби.

3. Гордість клініки - філософія ставлення до людей

У «Клініці Доброго Стоматолога» завжди готові надати знижку, якої потребує пацієнт. Якщо Ви вважаєте послуги, надані в клініці, що не якісними, то Вам з легкістю повернуть гроші. Тут все працюють на результат і по справедливості, адже немає нічого важливішого, ніж вдячність, яка виходить від пацієнтів.

Стоматологія в клініці

Послуги, що надаються в клініці:

• Дитяча стоматологія
  • Лікування карієсу
  • Гігієна та відбілювання
  • Діагностика зубів
  • Ортодонтія-гнатологія

Важливою частиною установи є відділ дитячої стоматології. У ньому з особливою безпекою і уважністю виявляється весь спектр стоматологічних послуг маленьким пацієнтам.

Наталія 12 Червень 2024
Після візиту до лікаря вийшло так, що на наступний день я захворіла на стоматит, ніде і ніколи у мене такого не було після прийому у стоматолога. Я незадоволена
Таїсія 11 Червень 2024
Клініка дуже сподобалася. Все було супер.
Єлизавета 18 Квітень 2024
Мені все дуже сподобалося у цій клініці. Персонал та комфорт були прекрасні.
Марина 09 Квітень 2024
Сама клініка доволі комфортна, але на жаль виник конфлікт з адміністрацією.
Марина 04 Квітень 2024
Сподобалася клініка.