Клініка Доброго Стоматолога на Соломії Крушельницької

Клініка Доброго Стоматолога на Соломії Крушельницької

Стоматологична клініка
add_box Стоматологія Ортодонтія Ортопедична стоматологія ... ще
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
Клініка Доброго Стоматолога надає повний комплекс стоматологічних послуг для дорослих і дітей. Клініка працює в таких напрямках, як: терапевтична стоматологія, ортопедична стоматологія, ортодонтія, імплантологія, естетична стоматологія. Клініка Доброго Стоматолога має сучасне обладнання та якісні матеріали, а послуги в клініці надають висококваліфіковані фахівці
access_time_filled пн - нд : 8:00 - 20:00
вул. Соломії Крушельницької, 7на карті
Дарницький м.Харківська м.Позняки

Клініка Доброго Стоматолога надає дорослим і маленьким пацієнтам повний комплекс стоматологічних послуг - від професійної гігієни ротової порожнини, до хірургічних втручань і протезування зубів.

У клініці працюють справжні фахівці своєї справи, стоматологи з великим досвідом роботи, які з увагою і турботою ставляться до кожного свого пацієнта. Стоматологи клініки регулярно відвідують курси підвищення кваліфікації, конференції і симпозіуми, ніж постійно підвищують рівень своїх знань і якість послуг, що надаються.

Клініка Доброго Стоматолога пропонує такі послуги:

• Лікування карієсу
  • Гігієна та відбілювання
  • Діагностика зубів
  • Ортодонтія-гнатологія

Стоматологічні кабінети клініки оснащені найсучаснішим медичним обладнанням, а в роботі застосовуються матеріали від кращих виробників. Доступні ціни та висока якість послуг, що надаються неодмінно порадують кожного клієнта Клініки Доброго Стоматолога.

Марина 04 Квітень 2024
Сподобалася клініка.
Олена 05 Грудень 2023
Клініка сподобалась. Дякую.
Вероніка 04 Грудень 2023
Гарна клініка в якій працюють професіонали.
Анна 29 Січень 2020
Все отлично, доктор сделала все как нужно. Ответила на все мои вопросы.
Філії мережі
Все клініки