Ddent цілодобова стоматологія

Відгуки про клініку Ddent цілодобова стоматологія

add_box Стоматологія Терапія Хірургія Ортодонтія ... ще
Стоматологічна клініка Ddent - медичний центр, що надає повний спектр стоматологічних послуг. У клініці представлені такі напрямки, як: ортопедія, ортодонтія, терапія, хірургія. Діє дитяче відділення
access_time_filled пн - нд : 9:00 - 21:00
вул. Мішуги, 1/4на карті
Дарницький м.Харківська м.Позняки
Рейтинг клініки розраховується на основі
Зверніться ви знову в клініку?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
Перевірені відгуки про клініку
175 Відгуки
Александр 20 Вересень 2021
Була заявлена вартість консультації одна, в результаті вона вийшла у 2,5 раза вища. Я вважаю що треба попереджати перед консультацією додаткові витрати. Крім того, мене не попередили що розшифровка Кт додатково оплачується.Коли я розраховувалась мене поставили перед фактом. Я попросила, щоб мені надали на руки розшифровку. Але лікар вже був зайнятий іншим пацієнтом і вони не можуть надати розшифровку. Гроші взяли, розшифровку не надали. Сказали на наступний день.Але в наступний день виявилося що розшифровку вони не надають. Я роблю висновок що в цій клініці розводять на гроші. Не рекомендую.
Відповідь клініки 08 Жовтень 2021
Шановні, будь ласка, не вводьте в оману інших пацієнтів. Була попередня домовленість, що ми надамо консультаційний висновок у письмовову вигляді, одразу після того як у лікаря буде вільний час, запис у ортодонта завжди повний і фізично одномоментно зробити його не було можливості. 21.09. висновок був наданий. Клініка надала кваліфіковану допомогу пацієнту, а те що виявилось, що не готові платити, не є нашою проблемою, тим більше консультація була надана в повному обсязі. Ми завжди прорахуовуємо план лікування, за вимогою пацієнта. Також у вільному доступі, на дошці покупця наявний прайс, де можливо ознайомитися з актуальним цінами на всі медичні маніпуляції, якщо виникне така потреба.
Данислав 02 Листопад 2020
В клинике не очень комфортно находиться.
Виктория 28 Вересень 2020
Приветливый персонал, все понравилось.
Юлия 26 Серпень 2020
Всі ввічливі, швидко прийняли.
Максим 18 Серпень 2020
Озвучили одну цену, заплатил совсем другую цену, за элементарную процедуру, а клиника такая себе. Не хочу чтоб другие люди, попадали в такие ситуации.
Христина 12 Серпень 2020
Лікар прийняла з запізненням.
Мария 01 Липень 2020
Вежливый персонал.
Евгения 03 Березень 2020
Хорошо встретили. Рассказали мне что у меня с зубами, все посмотрели, безболезненные ощущения. Очень переживала, но получила колоссальное удовольствие.
Сергей 18 Лютий 2020
Доктор Иванчихина Я. И. компетентная и внимательная. Рекомендую
Виктория 17 Лютий 2020
Я была записана на восемь, а приняли меня в девять. Была большая загруженость и не рассчитали с графиком врача.
Показати ще 10 Відгукиautorenew
Філії мережі
Все клініки