Стоматологія ORTHO

Стоматологія ORTHO

Стоматологична клініка
add_box Стоматологія Ортодонтія Ендодонтія Ортопедична стоматологія Хірургічна стоматологія Стоматологічна імплантологія
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
Стоматологія ORTHO надає європейські стандарти лікування зубів та відновлення посмішки, професійний підхід до профілактики, діагностики, лікування та подальшого реабілітаційного відновлення
access_time_filled пн - сб : 9:00 - 19:00 access_time_filled нд : вихідний
проспект Миколи Бажана, 26, прим.343на карті
Дарницький м.Харківська м.Позняки
0.0

ORTHO – це сучасна стоматологія, яка визначає нові стандарти в лікуванні зубів. Завдяки насиченій матеріальній базі, збалансованій концепції взаємовідносин з пацієнтами, індивідуальним планам лікування, а також комплексному підходу наші лікарі оперативно та без болю усувають будь-які зубні проблеми.

Для оновлення жувальної функції зубів та естетики посмішки ми враховуємо анатомічні та функціональні особливості пацієнтів, переваги та можливості. Виходячи з конкретної клінічної картини, фахівці розробляють оптимальні плани лікування, детально та доступно роз’яснюючи зміст та послідовність майбутніх лікарських маніпуляцій.

Зручне розташування стоматології, безкоштовне паркування, можливість оплати готівкою або банківською картою, цілодобова онлайн-підтримка та режим роботи без вихідних створюють комфортні та необтяжливі умови для планового або екстреного відвідування лікаря.

Ми дбаємо, щоб ваша посмішка була яскравою та білосніжною!