Фелічіта, центр сімейної психології

Медичний центр
Логопедія, Психологія

«Фелічіта» - це центр сімейної психології з багаторічним досвідом роботи, кращими дефектологами, логопедами, коррекційними педагогами й дитячими психологами. Це одна з кращих компаній на ринку логопедичних послуг, яка працює з більшістю важких діагнозів. Центр співпрацює з професійними неврологами і дитячими психіатрами. Тут завжди знаходять для кожного правильні рішення. ще

• Нд: вихідний

вул. Бориса Гмирі, 9В. На карті

Дарницький , м.Позняки

Рейтинг клініки
4.5

Рейтинг клініки розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

Центр сімейної медицини «Фелічіта» працює за такими напрямками, як логопедія, корекційна педагогіка, психологія, Сурдологія і співпрацює з кращими фахівцями в цих областях. Унікальність центру полягає в тому, що тут пропонують унікальний метод TOMATIS®, суть якого полягає в стимуляції вищої нервової діяльності за допомогою високочастотних звуків.

Напрями, за якими працює «Фелічіта»

Багаторічний досвід роботи центру дозволяє йому працювати і справлятися навіть з важкими діагнозами в психології, сурдології, логопедії та інших, підбираючи правильне лікування для кожного. Всі напрямки:

Логопедія

Корекція мовних порушень з різним ступенем тяжкості (у дорослих і малят від 3-х років). Постановка мови (виправлення порушень звуковимови). Виправлення порушень читання і / або листи. Пожвавлення мови у не почали говорити дітей у віці від 2,5 років. Робота з порушенням мови фонетико-фонематичним. Робота з мовними складними розладами (дизартрія, ЗПР, РВ).

Корекційна педагогіка

При повному або частковому виправленні недоліків фізичного і психічного розвитку дітей за допомогою спеціальних педагогічних заходів і прийомів. Виявлення та діагностика відхилень на ранніх стадіях, надання психолого-педагогічної необхідної допомоги.

Психологія

Незалежно від соціального стану, статі і віку в житті будь-якої людини бувають ситуації, коли професійна психологічна допомога стає необхідною. І консультацію з фахівцем не зможуть замінити розмови з друзями або поради родичів, адже внутрішній світ і психічне здоров'я людини - це дуже складна система. А в разі, коли вона дає збій, то по-справжньому, якісно розібратися з проблемою можливо лише за допомогою кваліфікованого психолога.

TOMATIS®

Суть даного методу полягає в багаторазової аудіотренуванні із застосуванням спеціального пристрою, який розвиває здатність мозку до ефективної обробці сенсорної інформації, адже відфільтровані, високочастотні звуки стимулюють вищу нервову діяльність.
Як наслідок - у дитини підвищується слухова увага, швидкість обробки звуків і мова стає якіснішою.

Спеціалізований дитячий логопедичний клуб

FELIKIDS - це інтелектуальне, фізичне, музично-ритмічне і естетичний розвиток вашої дитини. Це те місце, де малюк отримає належну турботу, корисне харчування, супровід кваліфікованих медпрацівників, психологів та логопедів і просто весело, пізнавально і цікаво проведе час.

Не похоже, что это клиника. Тупо первый этаж многоэтажного дома, сделана как квартира, две комнатки там и все. И печать "громадська організація", а не клиники. Были проблемы с этой печатью. Работа , в принципе, быстрая.

Данил, 26.08.2017

Сразу приняли, встретили, потому что потерялась - все устроило!

Виктория, 12.07.2016
Дивитися всі відгуки