Естетика

Естетика

Стоматологічна клініка
add_box Стоматологія Ортодонтія ... ще
Оплата карткою Wi-Fi зона
Стоматологічна клініка Естетика - це медичний заклад для всієї родини, адже в її стінах проводиться лікування як дорослих, так і самих маленьких пацієнтів. Надаються такі послуги: лікування карієсу, чистка зубів, відбілювання, реставрація, шинування зубів, лікування каналів, видалення зубів і ін. Лікарі даної клініки постійно підвищують свій професійний рівень, відвідуючи українські та зарубіжні конференції та семінари, а однією зі своїх головних завдань, крім лікування зубів і ротової порожнини, вважають індивідуальний підхід до кожного клієнта.
access_time_filled пн - сб : 9:00 - 20:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Миколи Лєскова, 3на карті
Печерський м.Кловська м.Печерська

Стоматологічна клініка Естетика являє собою медичний заклад, фахівці якого є істинними професіоналами своєї справи. Дана клініка підходить для всієї родини, тому батьки можуть не боятися лікувати в ній маленьких дітей - персонал робить все для того, щоб знайти індивідуальний підхід до кожного пацієнта, незалежно від віку і страху перед стоматологами. У Естетика надаються послуги за такими напрямками: дитяча стоматологія, пародонтологія, ортодонтія, ортопедія, хірургія.

Клініка оснащена високотехнологічним обладнанням останнього покоління.

У стоматологічній клініці Естетика надають послуги за такими напрямками:

• гігієна;
  • терапевтичне лікування;
  • дитяча стоматологія;
  • пародонтологія;
  • ортодонтія;
  • ортопедія;
  • хірургія.

Послуги, що надаються в стоматологічній клініці Естетика:

• лікування карієсу;
  • чистка зубів (зняття зубного каменю);
  • відбілювання, реставрація, шинування, протезування зубів;
  • лікування каналів;
  • брекет-системи;
  • пластинки і ін.

Переваги стоматологічної клініки Естетика:

• комфорт при лікуванні;
  • розробка лікарями індивідуального плану лікування з урахуванням особливостей пацієнта;
  • якісне лікування;
  • безпеку лікування - лікарі використовують повні індивідуальні набори стерильних інструментів. Додаткова програма використовується для стерилізації інструментів з підвищеним ризиком.

Устаткування стоматологічної клініки Естетика:

• автоклав для стерилізації всіх інструментів;
  • рентгенівський апарат Kodak;
  • датчик для виконання знімків (KODAK);
  • обладнання Prophy Flex, призначене для проведення професійного чищення зубів;
  • апарат Dentaport ZX;
  • електронний апарат QuickSleeper;
  • спеціальний пістолет Obturation;
  • апарат "Вектор" (вектор-терапія).
Карина 15 Січень 2020
Слишком много документов нужно заполнять перед приёмом доктора. Показалось излишне, как для первого приёма.
Олег 27 Липень 2019
В клініці прохолодно, дуже привітний персонал, хороше відношення до пацієнтів. Мені все сподобалось.
Сергей 26 Липень 2019
Всё, было быстро и качественно. В клинике, очень чисто и аккуратно. Понравилось!
Людмила 13 Лютий 2015
В клинике предложили кофе и чай, все понравилось.
Наталья 16 Вересень 2014
Персонал внимательный, все просьбе выполняли. Понравилось обслуживание, меня быстро записали в удобное мне время, затем напомнили. Очень удобно, особенно для занятых людей.