Естетика

Відгуки про клініку Естетика

Стоматологічна клініка
add_box Стоматологія Ортодонтія ... ще
Оплата карткою Wi-Fi зона
Стоматологічна клініка Естетика - це медичний заклад для всієї родини, адже в її стінах проводиться лікування як дорослих, так і самих маленьких пацієнтів. Надаються такі послуги: лікування карієсу, чистка зубів, відбілювання, реставрація, шинування зубів, лікування каналів, видалення зубів і ін. Лікарі даної клініки постійно підвищують свій професійний рівень, відвідуючи українські та зарубіжні конференції та семінари, а однією зі своїх головних завдань, крім лікування зубів і ротової порожнини, вважають індивідуальний підхід до кожного клієнта.
access_time_filled пн - сб : 9:00 - 20:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Миколи Лєскова, 3на карті
Печерський м.Кловська м.Печерська
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
Виберіть філію
відгуків
Карина 15 Січень 2020
Слишком много документов нужно заполнять перед приёмом доктора. Показалось излишне, как для первого приёма.
Олег 27 Липень 2019
В клініці прохолодно, дуже привітний персонал, хороше відношення до пацієнтів. Мені все сподобалось.
Сергей 26 Липень 2019
Всё, было быстро и качественно. В клинике, очень чисто и аккуратно. Понравилось!
Людмила 13 Лютий 2015
В клинике предложили кофе и чай, все понравилось.
Наталья 16 Вересень 2014
Персонал внимательный, все просьбе выполняли. Понравилось обслуживание, меня быстро записали в удобное мне время, затем напомнили. Очень удобно, особенно для занятых людей.