Допомога плюс в Дніпровському районі

Допомога плюс в Дніпровському районі

add_box Гастроентерологія Гінекологія Дерматологія Мамологія Ортопедія Пластична хірургія ... ще
Паркінг Дитяча кімната Оплата карткою Wi-Fi зона
Мережа медичних центрів Допомога Плюс надає повний спектр медичних послуг за напрямами: гінекологія, урологія, мамологія, проктологія, ортопедія, пластична хірургія, хірургія дерматологія, судинна хірургія, терапія, ультразвукова діагностика, ендоскопія та ін.
access_time_filled пн - сб : 9:00 - 20:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Остафія Дашкевича, 20 А (колишня вул. Курнатовського)на карті
Дніпровський м.Чернігівська

Мережа медичних центрів Допомога Плюс - надає повний спектр медичних послуг за напрямами: гінекологія, урологія, мамологія, проктологія, ортопедія, пластична хірургія, хірургія дерматологія, судинна хірургія, терапія, ультразвукова діагностика, ендоскопія.

Пацієнти клініки мають можливість отримати в Допомога Плюс комплексну медичну допомогу, не звертаючись додатково до інших лабораторій, консультаційно-діагностичних та інших медичних центрів. Для Вас медичний центр   проведе всі лабораторно-діагностичні процедури, надасть консультацію профільного лікаря, в разі необхідності проведуть оперативне лікування та нададуть повноцінне післяопераційне відновлення у стаціонарі безпосередньо в одному з київських медичних центрів Допомога Плюс.

Основні направлення в клініці:

• Кольпоскоп
  • Апарат для ендоскопічних обстежень
  • Радіохвильовий коагулятор
Надія 19 Квітень 2024
Візит пройшов гарно, жодних зауважень з мого боку не маю.
Віра 11 Квітень 2024
Візит пройшов добре, судинний хірург Приступюк Максим Олександрович кваліфікований , залишилася задоволеною.
Олексій 26 Березень 2024
Персонал клиники доброжелательный, специалисты очень квалифицированные, очень доброжелательная атмосфера, визитом в клинику остались довольны
Олександра 04 Грудень 2023
Швидко, охайно, усе сподобалось.
Євгенія 27 Вересень 2023
Була на консультації у гінеколога Кушнаренко Наталія Леонідівна, залишилась консультацією задоволена - добра лікарка, зробила усе правильно.
Філії мережі
Все клініки