Дент Юніверсал

Відгуки про мережу клінік Дент Юніверсал

Стоматологічна клініка
4.5
add_box Стоматологія ... ще
Стоматологія «Дент Юніверсал» протягом більше десятка років надає весь комплекс послуг у своїй сфері - від лікування зубів і до складного протезування. За час своєї діяльності стоматологія накопичила величезний клінічний досвід і зібрала навколо себе команду справжніх стоматологів-експертів в області. Також спектр послуг, що надаються доповнили косметологією.
Аптека в клініці Паркінг Wi-Fi зона
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 19:00 access_time_filled сб : 9:00 - 15:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Єреванська, 6на карті
Солом'янський м.Шулявська
В даний момент запис в клініку через наш сервіс не ведеться
Паркінг Wi-Fi зона
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 20:00 access_time_filled сб : 9:00 - 19:00 access_time_filled нд : 9:00 - 15:00
вул. Закревського, 12на карті
Деснянський
В даний момент запис в клініку через наш сервіс не ведеться
4.5
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
Виберіть філію
відгуків
Максим 31 Січень 2018
Мало місця. Невелика приймальна, де вміщається лише кушетка і ваші ноги перед нею. Відсутня каса - оплата лише готівкою. Обладнання, яке судячи з вигляду, пережило багато чого. Приміщення без кондиціонеру. Стоматологія знаходиться в середині поліклініки, туалет, відповідно, поліклінічний. Паркування теж деінде, навколо поліклініки.
Николай 23 Січень 2018
Мне не понравилось что у них нет платежного терминала, неудобно что нужно было идти и снимать деньги.
Роман 05 Грудень 2017
Все замечательно.
Надія 08 Листопад 2017
Адміністратор в клініці дуже привітна.
Полина Эль Баззал 11 Серпень 2015
Места не очень много, чтобы ожидать, все в узких рамках.