Дент Юніверсал

Дент Юніверсал

Стоматологічна клініка
4.5
add_box Стоматологія ... ще
Стоматологія «Дент Юніверсал» протягом більше десятка років надає весь комплекс послуг у своїй сфері - від лікування зубів і до складного протезування. За час своєї діяльності стоматологія накопичила величезний клінічний досвід і зібрала навколо себе команду справжніх стоматологів-експертів в області. Також спектр послуг, що надаються доповнили косметологією.
Аптека в клініці Паркінг Wi-Fi зона
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 19:00 access_time_filled сб : 9:00 - 15:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Єреванська, 6на карті
Солом'янський м.Шулявська
В даний момент запис в клініку через наш сервіс не ведеться
Паркінг Wi-Fi зона
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 20:00 access_time_filled сб : 9:00 - 19:00 access_time_filled нд : 9:00 - 15:00
вул. Закревського, 12на карті
Деснянський
В даний момент запис в клініку через наш сервіс не ведеться
4.5

Стоматологічна клініка «Дент Юніверсал» надає повний перелік послуг, спрямованих на усунення хвороб зубів і ротової порожнини. В її стінах проводиться ендодонтичне і терапевтичне лікування, виправлення прикусу, відбілювання зубів, протезування і т.д. Дана клініка є стоматологією для пацієнтів старше 14 років.

Лікарі клініки отримали освіту в кращих медичних вузах України і постійно підвищують кваліфікацію, прагнучи підтримувати високу репутацію. Фахівці на регулярній основі освоюють новітні методики і технології, завдяки чому плоди їхньої роботи викликають захоплення у кожного пацієнта, який відвідав «Дент Юніверсал».

Послуги, що надаються в стоматології «Дент Юніверсал»:

• загальна діагностика, консультації, профілактика;
  • терапевтичне лікування;

Переваги стоматологічної клініки «Дент Юніверсал»:

• висококваліфіковані стоматологи;
  • сучасне обладнання;
  • інноваційні технології;
  • системи знижок та акції;
  • помірні ціни;
  • сотні задоволених пацієнтів.

Матеріали, які використовуються в клініці «Дент Юніверсал»:

Фотополімерні матеріали, які розроблені за допомогою новітніх технологій і дозволяють видаляти уражені карієсом тканини зуба, зберігаючи здорову частину. Ці матеріали довговічні, мають тривалу кольоростійкість і відповідають естетичним вимогам. Крім того, дані фотополімерні матеріали можуть похвалитися профілактичними властивостями (перешкоджають виникнення рецидиву карієсу), а також застосовуються для реставрації жувальних і передніх зубів.

Устаткування «Дент Юніверсал»:

• стоматологічні установки Sirona Dental Systems Foshan;
  • накінечники із системою багатоструйового охолодження Sirona, за допомогою яких лікарі обробляють каріозні порожнини, що не перегрівають здорові тканини зуба;
  • лампи Quantumі Woodpecker, які дозволяють за рахунок більшої потужності світлового пучка зменшити час відсвічування пломби або реставрації;
  • Woodpecker - це ультразвуковий автономний апарат, який призначений для пародонтології, ендодонтичних робіт і для зняття зубних відкладень.
Максим 31 Січень 2018
Мало місця. Невелика приймальна, де вміщається лише кушетка і ваші ноги перед нею. Відсутня каса - оплата лише готівкою. Обладнання, яке судячи з вигляду, пережило багато чого. Приміщення без кондиціонеру. Стоматологія знаходиться в середині поліклініки, туалет, відповідно, поліклінічний. Паркування теж деінде, навколо поліклініки.
Николай 23 Січень 2018
Мне не понравилось что у них нет платежного терминала, неудобно что нужно было идти и снимать деньги.
Роман 05 Грудень 2017
Все замечательно.
Надія 08 Листопад 2017
Адміністратор в клініці дуже привітна.
Полина Эль Баззал 11 Серпень 2015
Места не очень много, чтобы ожидать, все в узких рамках.