Dent Art (Дент Арт)

Dent Art (Дент Арт)

Стоматологічна клініка
add_box Стоматологія Ортодонтія ... ще
Мережа стоматологічних клінік DentArt пропонує своїм пацієнтам найвищу якість в лікуванні та профілактиці захворювань зубів і ясен, що гарантує вам здорову та сяючу усмішку. У стоматології DentArt руками досвідчених фахівців створюються шедеври стоматологічної практики, що було б неможливо без найсучаснішого обладнання та якісних матеріалів від світових брендів. Тому, з яким би запитом ви не звернулися в DentArt, ми гарантуємо професійний підхід та відмінний сервіс.
Харківське шосе, 56на карті
Дарницький м.Харківська
вул. Єлизавети Чавдар, 7на карті
Дарницький м.Осокорки м.Позняки
вул. Ревуцького, 9на карті
Дарницький м.Харківська

DentArt це мережа стоматологічних клінік, яка має близько 20 років стажу. Вона існує завдяки постійному навчанню, роботі та викладанню кваліфікованих фахівців. Послуги надаються на рівні європейських клінік.

Напрями

У клініці «DentArt» надають медичну допомогу за такими напрямками:

• ортопедія;
  • ортодонтія;
  • пародонтологія;
  • дитяча стоматологія.

Фахівці

У стоматологічній клініці «DentArt» працюють досвідчені лікарі з вищою медичною освітою. Вони на постійній основі підвищують рівень своїх теоретичних і практичних знань. Завдяки цьому вони використовують сучасні методики лікування, які дозволяють максимально швидко і безболісно впоратися з патологією або захворюванням порожнини рота.

Обладнання

Також медичний заклад обладнано передовою стоматологічною апаратурою, яка завезена із зарубіжних країн. У стоматологічній клініці «DentArt» з 2015 року проводять діагностичні дослідження з використанням КТ сканування, а також цифрового сканування, щоб створити 3D-модель. Лікарі можуть з легкістю визначити точний стан пацієнта і призначити дієву методику лікування за допомогою програмного забезпечення на базі штучного інтелекту «Diagnostic». У клініці можуть провести такі дослідження, як:

• КТ зубів;
  • телерентгенографія;
  • ортопантомографія.

Послуги

У центрі можуть надати широкий спектр стоматологічних послуг для дорослих і дітей:

• встановлення керамічних коронок;
  • встановлення металокерамічних коронок;
  • встановлення безметалевих коронок (з цирконію);
  • встановлення вінірів;
  • пластика вуздечки язика;
  • синус-ліфтинг;
  • видалення зубів (зуба мудрості);
  • остеопластика (кісткова пластика);
  • імплантація зубів (одномоментна, двоетапна, при повній адентії, з хірургічного шаблоном);
  • відбілювання зубів системою ZOOM 4;
  • встановлення ортодонтических кап;
  • лікування зубів під мікроскопом;
  • лікування карієсу;
  • встановлення керамічних брекет-систем;
  • встановлення самолігуючих брекет-систем;
  • встановлення лінгвальних невидимих ​​брекет-систем;
  • встановлення елайнерів;
  • лікування зубів під седацією;
  • консультативний прийом пародонтолога;
  • професійна гігієна порожнини рота;
  • чистка зубів Air Flow;
  • дитяча стоматологія.
Аліна 07 Квітень 2024
Сервіс хороший, доступно все пояснили, зробили усі потрібні процедури, які можливо провести у них в клініці.
Олена 29 Березень 2024
Дуже хороша клініка, сподобалося що не було ніякого очкування, все відбулося по тому часу на який все було заплановано. Загалом у цій клініці мене все повністю задовольнило.
Софія 22 Лютий 2024
Була приємно враженою - дуже ввічливий персонал, гарно до мене ставився, мені це дуже сподобалось.
Єлизавета 08 Лютий 2024
Дуже сподобалась клініка, привітна адміністрація, мені сподобалося що у клініці всі спілкуються українською мовою.
Іван 25 Листопад 2023
Усе сподобалось.