Dent Art (Дент Арт)

Відгуки про мережу клінік Dent Art (Дент Арт)

Стоматологічна клініка
add_box Стоматологія Ортодонтія ... ще
Мережа стоматологічних клінік DentArt пропонує своїм пацієнтам найвищу якість в лікуванні та профілактиці захворювань зубів і ясен, що гарантує вам здорову та сяючу усмішку. У стоматології DentArt руками досвідчених фахівців створюються шедеври стоматологічної практики, що було б неможливо без найсучаснішого обладнання та якісних матеріалів від світових брендів. Тому, з яким би запитом ви не звернулися в DentArt, ми гарантуємо професійний підхід та відмінний сервіс.
вул. Єлизавети Чавдар, 7на карті
Дарницький м.Осокорки м.Позняки
вул. Ревуцького, 9на карті
Дарницький м.Харківська
Харківське шосе, 56на карті
Дарницький м.Харківська
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
Виберіть філію
відгуків
Аліна 07 Квітень 2024
Сервіс хороший, доступно все пояснили, зробили усі потрібні процедури, які можливо провести у них в клініці.
Олена 29 Березень 2024
Дуже хороша клініка, сподобалося що не було ніякого очкування, все відбулося по тому часу на який все було заплановано. Загалом у цій клініці мене все повністю задовольнило.
Софія 22 Лютий 2024
Була приємно враженою - дуже ввічливий персонал, гарно до мене ставився, мені це дуже сподобалось.
Єлизавета 08 Лютий 2024
Дуже сподобалась клініка, привітна адміністрація, мені сподобалося що у клініці всі спілкуються українською мовою.
Іван 25 Листопад 2023
Усе сподобалось.
Людмила 24 Лютий 2015
В клинике мне очень понравилась домашняя атмосфера и чувство, что о тебе заботятся.
Олег 09 Грудень 2014
В клинике новое оборудование, понравилось пребывание там, остался полностью доволен.