Центр гармонійного развитку дитини и батьків «Бабальока»

Лікувальний діагностичний центр
Логопедія, Психологія

«Бабальока» - психолого-педагогічний, логопедичний центр. Фахівці допоможуть вирішити проблему з вадами вимови дитини, розладами мови невротичного характеру, проблемами мовного розвитку. Також тут працюють з малюками з низьким рівнем уваги, пам'яті, гіперактивним, з невротичними реакціями, неврозами, аутичними розладами, затримками психічного розвитку ще

• Нд: вихідний

вул. Вербицького, 30а. На карті

Дарницький , м.Харківська, м.Бориспільська

В даний момент запис в клініку через наш сервіс не ведеться
    Схожі клініки поблизу в місті Києві:
  • Акушерство, Андрологія, Гастроентерологія, Генетика, Гінекологія, Мамологія, Мануальна терапія, Масаж, Ортопедія, Психологія, Репродуктологія, УЗ-діагностика, Урологія, Хірургія, Ендокринологіяще
    • пн-пт 8:00-21:00

• пн-пт 10:00-20:00
    • сб-нд 11:00-18:00

ул. Ревуцкого, 6. На карті

Дарницький , Харківська, Позняки

• Акушерство, Андрологія, Венерологія, Гастроентерологія, Гінекологія, Дерматологія, Дієтологія, Кардіологія, Мамологія, Масаж, Неврологія, Оториноларингологія, Офтальмологія, Проктологія, Психологія, Психотерапія, Репродуктологія, Терапія, УЗ-діагностика, Урологія, Фізіотерапія, Хірургія, Ендокринологія, Сімейна медицина, Функціональна діагностикаще
    • пн-пт 8:00-20:00

• Масаж, Психологія
    • пн-нд 10:00-23:00

Днепровская набережная 26ж, оф. 34, 9-й поверх. На карті

Дарницький , Осокорки

• Кардіологія, Масаж, Неврологія, Ортопедія, Оториноларингологія, Офтальмологія, Педіатрія, Психологія, УЗ-діагностика, Фізіотерапія, Сімейна медицина, Функціональна діагностика, Денний стаціонар, Вакцинаціяще
    • пн-пт 8:00-20:00
    • сб-нд 9:00-17:00

вул. Єлизавети Чавдар, 2, оф. 1. На карті

Дарницький , Осокорки, Позняки

Рейтинг клініки

Рейтинг клініки розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

У центрі «Бабальока» батьки отримують якісне консультування та допомогу необхідних фахівців. Дорослі отримують систематичні рекомендації щодо подальшої роботи з дитиною, спрямованої на гармонійний його розвиток. Таким чином всі сили батьків і педагогів спрямовані на досягнення максимально можливої ​​самостійності малюка.

Особливості центру гармонійного розвитку дитини і батьків «Бабальока»

Особливістю центру є те, що педагоги для того, щоб не втратити жодного нюансу у розвитку маленького пацієнта, працюють злагодженою командою. Такий спосіб всебічної корекції дозволяє знайти особливий підхід до занять з кожною дитиною і створити для нього індивідуальну програму.

З дітьми у центрі працюють:

• корекційні педагоги
  • логопеди
  • психологи

Профессионально, все рассказали, показали. Мы уже остаемся у доктора, в клинике. Берут нас маленьких, по возрасту, берут всех деток. Готовы помочь. Мы довольны!

Виктория, 14.05.2019
Дивитися всі відгуки