Академія Подологіі Конєва

Медичний центр
Подологія

Академія Подології Конєва надає допомогу висококваліфікованих фахівців, якісну діагностику на сучасному обладнанні. Є можливість пройти курс лікування із застосуванням косметичних засобів власного виробництва, які не поступаються аналогам за кордоном ще

• Нд: вихідний

вул. Січових Стрільців, 21. На карті

Шевченківський , м.Контрактова площа

Рейтинг клініки

Рейтинг клініки розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

Академія Подології Конєва - це спеціалізований медичний заклад, який працює у напрямку подології. Фахівці допоможуть вирішити проблеми, пов'язані з грибковим ураженням шкіри нігтів і стоп, повністю відновлюють функціональність стоп.

Всі співробітники академії - висококваліфіковані фахівці з вищою медичною освітою. Вони мають величезний стаж роботи в медицині. Постійно підвищують свої навички роботи за допомогою різних курсів, майстер-класів, семінарів, конференцій. Допомагають вирішити проблеми в самих запущених випадках.

Також, важливою перевагою академії є в тому, що тут проводять навчання за авторськими програмами, всього їх налічується близько дванадцяти.

Співробітники академії допоможуть позбутися від таких захворювань, як:

• оніхомікоз (врослий ніготь);
  • прояв мозолів на стопах;
  • ураження грибком;
  • підвішені бородавки;
  • гіперкератоз стоп і інші проблеми.

Лікарі-подологи проводять діагностичні дослідження на сучасному, сертифікованому обладнанні закордонного виробництва. Порушення постановки стопи, поява плоскостопості визначають за допомогою плантографа.Етот апарат дозволяє швидко і якісно діагностувати патологічні зміни і призначити найбільш підходящу схему лікування. У медичному закладі фахівці спеціально для Вас виготовлять ортези та устілки.

Всі інструменти, які використовують лікарі-подологи під час прийому, проходять багаторівневу очистку, що дозволяє убезпечити кожного пацієнта в медцентрі. Всі інструментальні пристосування упаковані в спеціалізовані крафт-пакети і підлягають розпакуванню тільки в присутності пацієнта.

У роботі фахівці використовують сучасну косметику власного виробництва - Dr.Konev. До її складу входять натуральні інгредієнти без будь-яких хімічних добавок. Продукція сертифікована і перевірена в роботі. Якщо ж говорити про ефективність, то вона не поступається зарубіжних аналогів, але коштує в рази дешевше.

Всі методики лікування, які застосовуються в академії - це авторські розробки провідних подологів, які прославилися в Україні та за кордоном - Конєв Віталій і Юлія Кубишкіна.