Приватний кабінет психолога Дмитра Шевченка

Приватний кабінет психолога Дмитра Шевченка

Практикуючий лікар
add_box Психологія Психотерапія ... ще
У приватному кабінеті психолога надають професійну допомогу пацієнтам, що потребують вирішення проблемних ситуацій, в тому числі особистого або сімейного характеру. Завдяки уважному і якісному відношенню фахівця, клієнт спільно і самостійно знаходить способи позбавлення від сімейних розбіжностей, набуває впевненості в собі і своїх силах, знаходить мотивацію і шляхи вирішення труднощів у своєму житті.
access_time_filled пн - сб : 10:00 - 21:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Володимирська, 61/11 (6 поверх, офіс 47)на карті
Шевченківський м.Університет м.Театральна м.Площа Українських Героїв

У приватному кабінеті психолога Дмитра Шевченка вирішується цілий ряд психологічних проблем і труднощів. Консультативні прийоми пацієнтів проходять в спокійному, тихому і затишному місці в центрі Києва. Надається можливість особистого, сімейного консультування, короткострокового і тривалого, очного та дистанційного, включаючи використання Telegram, Whats App, Messenger або Viber.

З якими питаннями варто звертатися в приватний кабінет психолога Дмитра Шевченка?

• Труднощі в роботі, веденні бізнесу: ведення своєї справи перестало цікавити або ніколи не цікавило, робота почала набридати, є страх і сумніви, складності в управлінні та спілкуванні з підлеглими, важко знайти спільну мову з керівником, робота не передбачає кар'єрного зростання або професійного розвитку.
  • Парні і сімейні відносини: партнер не відповідає очікуванням, хочеться більше взаєморозуміння, руйнуються відносини, хочеться їх припинити, відбулася зрада, є бажання позбутися від ревнощів або навчитися її контролювати, складно знайти спільну мову зі своєю дитиною, хочеться поліпшити відносини з батьками.
  • Розвиток, усвідомленість, мотивація: проблеми з відсутністю сили волі і мотивації, складно змусити себе щось зробити, мучить почуття провини або жалю, життя здається нецікавим і безглуздим, є відчуття, що попереду не чекає нічого хорошого.
  • Еміграція: є бажання переїхати в іншу країну, але відчуваються сумніви і невпевненість, знаходження в іншій країні не виправдало очікувань, складно знайти себе в іншій країні, труднощі в адаптації.

Яку допомогу отримує клієнт на консультаціях?

• уміння знаходитися «тут-і-зараз»;
  • підвищує рівень своєї усвідомленості;
  • вчиться проживати більш повне життя;
  • вчиться усвідомлювати свої бажання і мотивацію;
  • вчиться приймати відповідальність за своє життя, правильно визначати і досягати свої цілі;
  • розвиває емоційний інтелект;
  • отримує можливість адаптуватися в соціумі і постійно мінливих обставинах;
  • підвищує емоційну стійкість;
  • досягає емоційної цілісності;
  • покращує навички спілкування зі своєю і протилежною статтю;
  • вчиться ефективним стратегіям соціальної поведінки.

Емоційна підтримка фахівця і увага до переживань клієнта змінює його світогляд, підвищує відповідальність і виробляє у нього готовність до більш творчого освоєння світу.

Александр 24 Серпень 2020
Олена 12 Червень 2020
Мені сподобалося що лікар одразу дає техніки, які можна відразу застосувати в житті.
Владимир 22 Травень 2019
Светлое, приятное пространство, удобная мебель, было приятно.
Александр 15 Червень 2018
Очень хорошо!