Медіал

Медіал

Медичний центр
add_box Оториноларингологія Сурдологія ... ще
Медичний центр «Медіа» працює у напрямку сурдологія, надаючи послуги висококваліфікованого лікаря сурдолога, отоларинголога (ЛОРа), кандидата медичних наук Огневой Анжеліки Геннадіївни. В даному медичному закладі допомогу отримують пацієнти з будь-яким ступенем втрати слуху. Лікар допоможе підібрати модель слухового апарату для людини будь-якого віку, з огляду на його спосіб життя і матеріальні можливості.
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 19:00 access_time_filled сб : 9:00 - 17:00 access_time_filled нд : вихідний
пр. Московський, 11 на карті
Київський м.Холодна гора
Рейтинг клініки розраховується на основі

Медичний центр «Медіа» - це медичний заклад, в якому дають можливість чути. В його стінах можна пройти діагностику та корекцію слуху, а також обстеження у отоларинголога і лікування ЛОР-захворювань. Використовуючи сучасне діагностичне обладнання, лікарі центру точно встановлюють втрату слуху і підбирають слуховий апарат індивідуально для кожного пацієнта. До того ж вони займаються його подальшою настройкою.

Послуги, що надаються в медичному центрі «Медіа»:

• консультації сурдолога і отоларинголога;
  • діагностика порушень слуху з використанням аудіологічного устаткування (аудиограмма, тимпанограм);
  • слухопротезування дозволяє пацієнтові з поганим слухом чути себе і навколишній світ, а також дитині навчитися мови. Для цього в центрі використовуються слухові цифрові апарати, які настільки маленькі, що вони практично непомітні в вушному каналі. Незважаючи на те, що вони невеликого розміру, відтворення звуку зберігається на високому рівні в різних акустичних ситуаціях;
  • настройка слухових апаратів (індивідуальна);
  • виготовлення індивідуальних вушних вкладишів, корпусів для внутріканальних і внутрішньовушних слухових апаратів;
  • підбір аксесуарів, необхідних для слухових апаратів;
  • продаж слухових апаратів;
  • ремонт слухових апаратів.

Устаткування, яке використовується в медичному центрі «Медіа»:

• слухові цифрові апарати:
    • внутрівушні (IТЕ);
    • завушні (ВТЕ);
    • внутрішньоканальні (СIС, невидимі).
  • аудіометр, за допомогою якого лікар проводить вимірювання гостроти слуху, а також визначає слухову чутливість до звукових хвиль різної частоти;
  • Імпедансометрія, що дозволяє визначити стан порожнини середнього вуха, барабанної перетинки, прохідність євстахієвої труби, виявити перфорацію, а також наявність рідини в барабанній порожнині.
Перевірені відгуки про клініку
Александр 13 Листопад 2020
В клинике было некомфортно. Нет сидячих мест для ожидания приема.
Денис 15 Жовтень 2020
Клиника чистая, комфортная обстановка.
Андрей 13 Квітень 2020
На рецепции никого не было.
Юрий 23 Липень 2019
Желательно повесить вывеску, сложно искать.
Сергей 05 Жовтень 2018
Не понятно куда идти, необходимо больше указателей.