Харків
Норма, медико-психологічний центр у Харкові

Норма, медико-психологічний центр у Харкові

Клініка
add_box Мануальна терапія Психіатрія Психотерапія Рефлексотерапія ... ще
Центр психологічного консультування та психокорекції «НОРМА» розкриває свої двері для всіх клієнтів, які відчувають, які б то не було, психологічні, психосоціальні та невротичні труднощі, пережитий негативний досвід, труднощі в спілкуванні і самопошуку. Висококваліфіковані фахівці центру «НОРМА», психологи, психотерапевти і психіатри допоможуть вирішити існуючі проблеми порушення психологічного, неврологічного та психосоматичного характеру і повернуть вам гарне самопочуття і душевну рівновагу.
add_box Мануальна терапія Психіатрія Психотерапія Рефлексотерапія ... ще
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 18:00 access_time_filled сб : 9:00 - 17:00 access_time_filled нд : вихідний
пр. Гагаріна, 41/2, офіс 100, 2 поверхна карті
Паркінг Wi-Fi зона
вул Маршала Тимошенка, 29 Б лит А каб 401на карті
Оболонський м.Мінська
В даний момент запис в клініку через наш сервіс не ведеться

аючи за плечима багаторічний позитивний досвід практики своїх фахівців, Центр психологічного консультування та психокорекції «НОРМА» допомагає вирішити широкий спектр проблем психоневрологічних, психологічних і психосоматичних проблем своїх пацієнтів.

Мета роботи Центру психологічного консультування та психокорекції «НОРМА» своєчасно допомогти пацієнтові подолати існуючі страхи, тривогу, переживання, розібратися в труднощах взаємини з близькими, подолати депресивні ситуації, кризові і тупикові ситуації в житті.

Відвідавши прийом фахівців Центру психологічного консультування та психокорекції «НОРМА» пацієнт може в комфортній для нього обстановці поділитися своїми переживаннями і в процесі спілкування навчиться прислухатися до себе, краще розбиратися в своїх відчуттях і пережитих емоціях. Психологи центру допоможуть пацієнтові самостійно побачити свою проблему і знайти шляхи її вирішення, найбільш прийнятні для нього.

Якщо наявна проблема виходить за рамки роботи психолога, лікар-психотерапевт і лікар психіатр-психотерапевт в ході бесіди, індивідуальної психотерапії, медикаментозного лікування і спеціальних методик впливу та психокорекції працюватимуть разом з вами для досягнення потрібного результату і вирішення цієї проблеми.

Послуги, що надаються в Центрі психологічного консультування та психокорекції «НОРМА»:

• консультативні послуги (психолог, психотерапевт, психіатр);
  • психодіагностика;
  • призначення адекватної психофармакотерапії;
  • психотерапія: поведінкова психотерапія; особистісно-орієнтована терапія; раціональна психотерапія; гештальт-терапія; аутогенна терапія; соціальна терапія; сімейна терапія;
  • групова терапія: терапевтична група «Психологія стрункості»; терапевтична група «Антистрес».

Перелік психологічних порушення і захворювань, впоратися з якими допомагають фахівці Центру психологічного консультування та психокорекції «НОРМА»:

• психологічна травма, втрата;
  • реакція на важкий стрес і порушення адаптації;
  • стрес і стресові стани;
  • страхи і фобії;
  • тривожні та нав'язливі стани;
  • безсоння, неврози, неврастенія;
  • депресія, включаючи соматизованну депресію (з фізіологічними проявами);
  • післяпологова депресія;
  • вегетативно-судинна дистонія;
  • соматоформні розлади;
  • хронічні розлади настрою;
  • порушення харчової поведінки (анорексія, булімія, компульсивне переїдання);
  • невротичні розлади, викликані стресом;
  • генералізований тривожний розлад;
  • обсесивно-компульсивний розлад.

Крім цього в Центрі психологічного консультування та психокорекції «НОРМА» працюють з особистісними і сімейними проблемами:

• зради, конфлікти на грунті ревнощів, відсутність взаєморозуміння, агресія і насильство в сім'ї, проблеми сексуального спектра;
  • занижена самооцінка, самотність, труднощі у виборі партнера і створення сім'ї;
  • проблеми в роботі з колективом, конфлікти, невпевненість.

Володимир 04 Квітень 2024
Дуже все сподобалося у цій клініці, все було добре.
Мирослава 09 Лютий 2024
Візитом залишилась задоволена.