Дніпро
NOVA CLINIC (Нова клінік), медичний центр здоров’я та реабілітації

NOVA CLINIC (Нова клінік), медичний центр здоров’я та реабілітації

add_box Гастроентерологія Гінекологія Кардіологія Неврологія Онкологія Ортопедія ... ще
Паркінг Дитяча кімната Оплата карткою Wi-Fi зона
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 19:00 access_time_filled сб : 8:00 - 16:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Героїв Крут, 15на карті
Соборний
0.0

Раді представити новий медичний центр здоров’я та реабілітації «NOVA CLINIC», ми відкрили свої двері для мешканців Дніпра та Дніпропетровської області. Наш медичний центр «NOVA CLINIC» розрахований на забезпечення повного спектру медичних послуг, охоплюючи різні аспекти охорони здоров’я.

Медичний центр здоров’я та реабілітації «NOVA CLINIC» – це спеціалізований заклад, де кожний пацієнт може розраховувати на швидку та професійну допомогу. Тут оточують кожного відвідувача належною увагою, максимальною турботою та поважним ставленням. Головна ціль роботи медичного центру – підвищення якості життя пацієнтів, незалежно від їх віку та соціального статусу.