Дніпро
Приватний кабінет психолога Голікової Ольги

Приватний кабінет психолога Голікової Ольги

Практикуючий лікар
add_box Психіатрія Психологія Психотерапія ... ще
У приватному кабінеті психолога ведеться прийом пацієнтів, які втратили радість життя, виявилися в складній життєвій ситуації, бажають налагодити взаємини з колегами, рідними і знайти внутрішню гармонію. Кваліфікований лікар навчає справлятися з віковими та сімейними кризами, допомагає позбутися від панічних атак і розладів психіки, емоційних і поведінкових порушень у підлітків і дітей
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 18:00 access_time_filled сб : вихідний access_time_filled нд : вихідний
вул. Криворожська, 72на карті
Новокодацький

Психологічна допомога для дітей і дорослих

Кваліфікований психотерапевт, психолог і психіатр веде прийом дорослих, підлітків і дітей. Лікар займається лікуванням таких розладів, як депресії і неврози, фобії і шизофренія, посттравматичний та інші види стресу, респіраторний дистрес-синдром та ін. Ці стани можуть проявлятися у вигляді нав'язливих думок, хвороб соматичного характеру, безсоння, підвищеної тривожності, дратівливості і т. д.

Практикуючий психолог допомагає впоратися з проблемами:

• емоційні розлади і залежності
  • невпевненість в собі, низька самооцінка
  • сімейні та вікові кризи
  • втрата сенсу і цінностей життя
  • панічні атаки
  • невміння справлятися зі стресовими станами
  • психосоматичні захворювання
  • проблеми в інтимному житті, із зачаттям і в післяпологовий період
  • обсесивно-компульсивний розлад
  • конфлікти в батьківсько-дитячих стосунках
  • порушення харчової поведінки
  • депресія після втрати близької людини, роботи, статусу і т. д.

В рамках лікування і психотерапевтичних сеансів застосовуються техніки світової психотерапії, а також ефективні методики психологічної самодопомоги.

Яна 29 Лютий 2024
Було холодно в кабінеті.
Максим 03 Листопад 2023
Сервіс у клініці непоганий, але не має окремої кімнати для переодягання.
Светлана 01 Травень 2020
В условиях карантина хотелось бы успокаивающую атмосферу.
Ольга 25 Грудень 2019
Доктор понравился. Единственное, не очень удачное место, для таких консультаций. Я бы выбрала другое место. Не совсем удачно открывать кабинет в свадебном салоне, для подобного рода консультаций.
Елена 30 Липень 2018
Врач принимает в свадебном салоне, где общение с вами происходит просто за ширмой. Никакого уединения.