Запоріжжя

Сторінка 15: Приватні лікарі в Запоріжжі

Лікар Дієтолог, Реабілітолог Заліська Анастасія Вадимівна на Doc.ua
Анастасія Вадимівна веде дитячі та підліткові групи ЛФК, сеанси кінезотерапії. Проводить пілатес, оксасайз, бодіфлекс, йогу, фізичну реабілітацію. Складає програми по набору і зниження ваги.
Лікар Подолог Голікова Тетяна Вікторівна на Doc.ua
Консультація від300 грн
Спеціаліст з досвідом роботи більше 6 років, допоможе Вам вирішити проблеми з грибковим ураження нігтів, врослими нігтями, бородавками, мозолями та іншими проблемами які заважають якісному життю.
Лікар Стоматолог Сушко Ольга Вікторівна на Doc.ua
Лікар стоматолог, працює з дітьми, займаючись лікуванням карієсу, гінгівіту, зубного каменю і ін., дає рекомендації щодо правильного догляду за порожниною рота. Проводить глибоке фторування, лікування без бормашини (при необхідності) для уповільнення каріозного процесу.
Лікар Уролог Черкасов Віктор Михайлович на Doc.ua
Віктор Михайлович є кваліфікованим урологом з багаторічним досвідом клінічної практики, фахівцем з дистанційної та контактної літотрипсії, сертифікованим фахівцем з ультразвукової діагностики та ендоурологічної хірургії.
Лікар Стоматолог Дюльмезов Олександр Олександрович на Doc.ua
Стоматолог вищої категорії, працює за фахом 33 роки. Спеціалізується на різних методиках протезування зубів, на терапевтичному лікуванні зубного ряду, на імплантації.
Лікар Стоматолог Шестопалова Валентина Миколаївна на Doc.ua
Лікар стоматолог-терапевт, працює за такими напрямками стоматології, як відбілювання зубів, лікування пародонтозу, стоматиту, карієсу, глоситу, займається їх профілактикою, а також компетентна в питаннях гігієни порожнини рота.
Лікар Психолог Мочалова Вікторія Юріївна на Doc.ua
Лікар другої категорії
Лікар спеціалізується на психології. Надає всі види психологічної допомоги. Лікує такі захворювання і патології, як: шизофренія, неврастенія, депресія, фобії, панічні атаки, хронічні маячні атаки
Лікар Терапевт Гончарова Ольга Олегівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на сімейній медицині. Проводить консультативний прийом, огляд, спірометрію, електрокардіографію та підбір схеми лікування. Лікує такі захворювання і патології, як: фарингіт, ларингіт, трахеїт, бронхіт, бронхіальна астма, пневмонія
Лікар Ортодонт Ейхгорн  Сергій  Олександрович на Doc.ua
Сергій Ейхгорн займається досягненням правильного прикусу та ідеальної усмішки у пацієнтів. За допомогою брекет-систем та платівок він створює радісні посмішки дорослих та дітей. Лікар дуже ретельно діагностує кожен клінічний випадок, вибираючи той план лікування, який буде оптимальним для пацієнта. Після закінчення лікування всі пацієнти Сергія Ейхгорна отримують функціональний і, що дуже важливо, гарний прикус.
Лікар Стоматолог-ортопед Яковенко  Владислав  Олегович на Doc.ua
Владислав Олегович - лікар стоматолог. Спеціалізується стоматологічній ортопедії. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, підбирає схему лікування. Займається відновленням зубів з допомогою різних видів протезування.