Запоріжжя

Сторінка 16: Приватні лікарі в Запоріжжі

Лікар Гінеколог Любомирська Катерина Сергіївна на Doc.ua
Любомирська Катерина Сергіївна - досвідчений лікар-гінеколог клініки Vidnova. Спеціаліст в області лазерної естетичної гінекології
Лікар Стоматолог Ташенов Олександр Кайратович на Doc.ua
Лікар стоматолог, працює з дітьми, проводить «запечатування» фісур, глибоке фторування, лікування молочних зубів для запобігання порушенню розвитку зачатків постійних зубів, лікування без бормашини (при необхідності).
Лікар Мануальный терапевт, Рефлексотерапевт Врадій Олександр Григорович на Doc.ua
Сертифікований фахівець з більш ніж 20-річним стажем практики. Основними напрямками діяльності доктора є нетрадиційна медицина і рефлексотерапія. Спеціалізується на захворюваннях серця, судин, хребетного відділу, шлунково-кишкового тракту, легеневої системи, сечостатевої сфери, ЛОР органів, алергій, нервових захворювань, безпліддя. У сферу діяльності лікаря входять лікувальний масаж, гірудотерапія, введення лікарських препаратів по точках акупунктури.
Лікар Нарколог, Психотерапевт Цапін Ігор Миколайович на Doc.ua
4.7
Нарколог, психотерапевт з тридцятирічним досвідом роботи, займається порятунком від алкогольної, наркотичної та інших залежностей, допомагає в позбавленні від зайвої ваги. В КОЖНОМУ МІСТІ ЛІКАР ВЕДЕ ПРИЙОМ ТІЛЬКИ ПО ПОПЕРЕДНЬОЇ ЗАПИСИ.
Лікар Стоматолог Сопільняк Галина Анатоліївна на Doc.ua
4.5
Лікар стоматолог, працює з дітьми, займаючись лікуванням молочних зубів для запобігання порушенню розвитку зачатків постійних зубів, проводить глибоке фторування, «запечатування» фісур, при необхідності лікування без бормашини.
Лікар Офтальмолог, Хірург Деркач Тетяна Сергіївна на Doc.ua
1.1
Лікар другої категорії
До компетенції Тетяни Сергіївни входить Ексімер-лазерна корекція зору, лазерна хірургія патологій сітківки. Здійснює консультативний прийом, спостереження за пацієнтами з цукровим діабетом, захворюваннями сітківки, глаукомою.
Лікар Мамолог, Онколог Мусін Іван Іванович на Doc.ua
Іван Іванович працює онкологом з 1966 р., володіє величезним клінічним досвідом, пріоритетний напрямок роботи - раннє виявлення і ефективна терапія доброякісних новоутворень грудних залоз - мастопатій.
Лікар Уролог Весельський Володимир Мечиславович на Doc.ua
Лікар Хірург Гайворонський Юрій Григорович на Doc.ua
Головний лікар медичного центру "Юліс", володар диплома "Кращий хірург Запорізької області" лікар-хірург із сорокарічним досвідом клінічної роботи, проводить весь спектр оперативних втручань в малій хірургії.
Лікар УЗД-фахівець Герасютенко Тамара Дмитрівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на ультразвуковій діагностиці. Проводить УЗД-діагностику: печінки, жовчного міхура, жовчних проток, підшлункової залози, селезінки, черевної порожнини, молочних залоз, щитовидної залози