Одеса

Сторінка 4: Урологи в Одесі

Лікар Андролог, Уролог Ставничий Олексій Сергійович на Doc.ua
Ставничий Олексій Сергійович
Уролог, нейроуролог, андролог. Проводить комплексне уродинамічне дослідження, оперативні і малоінвазивні втручання на органах сечовидільної системи. онкоурологічні операції. Позбавляє пацієнтів від аденоми передміхурової залози, склерозу передміхурової залози, хронічного простатиту, каверніта, детрузорносфінктерної дисинергії, нетримання сечі, синдрому хронічної тазової болі, сечокам'яної хвороби
VITALIS medical (Віталіс)
Французський бульвар, 32на карті
Лікар Уролог, Онкоуролог, Андролог Філіппов Павло Сергійович на Doc.ua
Лікар-уролог, хірург-уролог, онкоуролог, андролог. Напрями діяльності: оперативна урологія, онкоурологія; широкий спектр «відкритих» і ендоурологічних операцій на верхніх і нижніх сечових шляхах, статевих органах; консультування з приводу проведення урологічних операцій будь-якого ступеня складності та ін.
Лікар Уролог, Онколог Чистяков Роман Сергійович на Doc.ua
Роман Сергійович спеціалізується на андрологічній урології, онкологічній та реконструктивній урології. Надає допомогу при патології органів мошонки і передміхурової залози, проводить малоінвазивні ендоскопічні операції, лапароскопічні операції.
VITALIS medical (Віталіс)
Французський бульвар, 32на карті
Лікар Уролог Гуменюк Руслан Вікторович на Doc.ua
Лікар спеціалізується на урології. Здійснює консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, підбір схеми лікування. Лікує такі захворювання та патології, як: еректильна дисфункція (імпотенція); порушення статевих функцій; передчасна еукуляція; хронічні простати; безпліддя; аденома передміхурової залози. Веде прийом для дітей від народження
Університетська клініка МГУ
Фонтанська дорога, 23\1на карті
Виклик додому
Лікар Хірург, Уролог Кузнєцов Дмитро Олексійович на Doc.ua
Лікар спеціалізується на урології та хірургії. Проводить консультативний прийом, огляд, планові хірургічні втручання: кругове висічення крайньої плоті при фімозі, резекція папілом шкіри статевих органів, пластика вуздечки статевого члена
Лікар Уролог, Андролог Жосан Дмитро Олександрович на Doc.ua
Лікар-уролог, здійснює лікування патологій сечостатевої системи (нетримання сечі, циститу, сечокам'яної хвороби, пієлонефриту, уретриту, простатиту, чоловічого безпліддя, еректильної дисфункції, гіперреактивність сечового міхура). Володіє методиками проведення бужування уретри, інстиляції уретри і сечового міхура
Інто-Сана на Варненській
ул. Варненская, 2на карті
Лікар Уролог Альошин Денис Олексійович на Doc.ua
Лікар-уролог проводить консервативне лікування захворювань сечостатевої системи. З метою діагностики та лікування захворювань і патологій проводить уретроскопію, цистоскопію, операцію Бергмана, видалення поліпів уретри, статевого члена, мошонки. Встановлює внутрішній стент ВМП. Лікує затримки сечовипускання, нетримання сечі, новоутворення нирки, сечового міхура, цистит, аденому простати
Медичний дім Одрекс
ул. Раскидайловская, 69/71на карті
Лікар Андролог, Уролог Бхат Айуб Вікторович на Doc.ua
Лікар уролог-андролог займається терапією патологій сечостатевої системи запального характеру, циститу, сечокам'яної хвороби, уретриту, еректильної дисфункції, безпліддя (чоловічого) і ін.
Інто-Сана на Варненській
ул. Варненская, 2на карті
Лікар Уролог Єпанча Валерій Леонідович на Doc.ua
Лікар-уролог. Валерій Леонідович - досвідчений фахівець в області урології, який уважно ставиться до своїх пацієнтів. Лікар постійно підвищує свою кваліфікацію, проходить тематичні курси.
4.7
Лікар Уролог Мізевич Юрій Вікторович на Doc.ua
Мізевич Юрій Вікторович
Завдяки багаторічному досвіду роботи Юрій Вікторович володіє всіма методиками обстеження і лікування урологічної проблем. До нього можуть звернути і чоловіки, і жінки
chevron_left 4
Показати ще 10 Лікаріautorenew
5 6 chevron_right