Одеса

Сторінка 3: Урологи в Одесі

Лікар Уролог Гребенюк Руслан Петрович на Doc.ua
Лікар-уролог веде хірургічну і консультативну допомогу пацієнтам з хронічними і гострими захворюваннями органів сечостатевої сфери, сечокам'яної хвороби, також діагностує і лікує аномалії розвитку органів сечової системи
Лікар Уролог, Онкоуролог Конопко Олександр Вільйович на Doc.ua
Уролог зі стажем роботи 22 роки, лікар вищої категорії Конопко Олександр Вільєвич наразі приймає в OMD-clinic. Уролог є лікарем, який здійснює діагностику, профілактику та лікування захворювань сечостатевої системи. Записатися прийом до нього можуть як жінки, так і чоловіки. Уролог надає комплексну медичну допомогу при порушеннях роботи сечоводів, сечового міхура, нирок та уретри, а також при розладах статевої системи у чоловіків.
Лікар Андролог, Уролог Ставничий Олексій Сергійович на Doc.ua
Уролог, нейроуролог, андролог. Проводить комплексне уродинамічне дослідження, оперативні і малоінвазивні втручання на органах сечовидільної системи. онкоурологічні операції. Позбавляє пацієнтів від аденоми передміхурової залози, склерозу передміхурової залози, хронічного простатиту, каверніта, детрузорносфінктерної дисинергії, нетримання сечі, синдрому хронічної тазової болі, сечокам'яної хвороби
Лікар Онколог, Уролог Чистяков Роман Сергійович на Doc.ua
Роман Сергійович спеціалізується на андрологічній урології, онкологічній та реконструктивній урології. Надає допомогу при патології органів мошонки і передміхурової залози, проводить малоінвазивні ендоскопічні операції, лапароскопічні операції.
Лікар Уролог Гуменюк Руслан Вікторович на Doc.ua
Лікар спеціалізується на урології. Здійснює консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, підбір схеми лікування. Лікує такі захворювання та патології, як: еректильна дисфункція (імпотенція); порушення статевих функцій; передчасна еукуляція; хронічні простати; безпліддя; аденома передміхурової залози. Веде прийом для дітей від народження
Лікар Андролог, Уролог Жосан Дмитро Олександрович на Doc.ua
Лікар-уролог, здійснює лікування патологій сечостатевої системи (нетримання сечі, циститу, сечокам'яної хвороби, пієлонефриту, уретриту, простатиту, чоловічого безпліддя, еректильної дисфункції, гіперреактивність сечового міхура). Володіє методиками проведення бужування уретри, інстиляції уретри і сечового міхура
Лікар Уролог Альошин Денис Олексійович на Doc.ua
Лікар-уролог проводить консервативне лікування захворювань сечостатевої системи. З метою діагностики та лікування захворювань і патологій проводить уретроскопію, цистоскопію, операцію Бергмана, видалення поліпів уретри, статевого члена, мошонки. Встановлює внутрішній стент ВМП. Лікує затримки сечовипускання, нетримання сечі, новоутворення нирки, сечового міхура, цистит, аденому простати
Лікар Андролог, Уролог Бхат Айуб Вікторович на Doc.ua
Лікар уролог-андролог займається терапією патологій сечостатевої системи запального характеру, циститу, сечокам'яної хвороби, уретриту, еректильної дисфункції, безпліддя (чоловічого) і ін.
Лікар Уролог Петровський Юрій Борисович на Doc.ua
Юрій Борисович лікар-уролог вищої категорії. Проводить малоінвазивні втручання на нирках, сечовому міхурі, простаті, сечівнику; хірургічне та ендоскопічне лікування нетримання сечі у чоловіків і жінок; естетичну хірургію зовнішніх статевих органів
Лікар Андролог, Уролог Крищенко Олександр Юрійович на Doc.ua
Олександр Юрійович спеціалізується на лікуванні хвороб сечостатевої системи. Проводить весь комплекс діагностичних і терапевтичних процедур в лікуванні хронічних, гострих захворювань урологічного профілю, порушень репродуктивної функції у чоловіків.
chevron_left 3 4
Показати ще 3 Лікаріautorenew